Top 8 Spülbürsten – Szczotki

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. OXO

#ad

2 odliczania 1 sztuki, 2, syntetyk, OXO Steel dozownik mydła, szczotka do zmywania, opakowanie uzupełniające, 2 sztuki, biały

#ad
OXO #ad - Głowica szczotki jest wyposażona w wytrzymałe nylonowe włosie, które łatwo wyszorowuje przypalone produkty spożywcze i jest bezpieczna dla naczyń z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Zintegrowany skrobak. Aby ułatwić wymianę, wystarczy nacisnąć język. 2 opakowania uzupełniające do gąbki mydlanej, peelingu i szczotki.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO #ad
Wysokość11
Długość2.75
Waga0
Szerokość1.75
Numer części1071817
Model1071817

2. Full Circle

#ad

6 szt., Full Circle Be Good szczotka do mycia, biały

#ad
Full Circle #ad - Przyjazny dla środowiska – wyprodukowany z bambusa i plastiku z recyklingu. Wytrzymałe włosie do pieczenia żywności i krawędź z tworzywa sztucznego do trudno usuwanych części. Mały nadruk stopy na stronie umywalki i planety. Pranie ręczne z ciepłym ługiem mydlanym – wymiary 6, 5 cm długość x 4, 8 cm głębokość x 23 cm wysokość. Duży bambusowy ergonomiczny uchwyt do trzymania na mokro lub sucho.
MarkaFull Circle #ad
ProducentFull Circle #ad
Wysokość2.56
Długość11.02
Szerokość10.24
Numer części10810119021806
Model10810119021806

3. Wundermix

#ad

Szczotka do mycia naczyń Thermomix zestaw 5 szt. • Szczotka do czyszczenia garnków do miksowania, takich jak Thermomix, Bosch Cookit • Wytrzymała szczotka z nylonowym, Monsieur Cuisine, Wundermix

#ad
Wundermix #ad - Oprócz czyszczenia robotów kuchennych szczotka nadaje się również do czyszczenia np. Atwe czyszczenie – dzięki szczotce do czyszczenia z okrągłą głowicą dokładne czyszczenie pojemnika miksera po każdym użyciu staje się dziecinnie proste. Najlepsze: same szczotki są łatwe do czyszczenia.

Po użyciu mały pomocnik kuchenny można zawiesić w sposób oszczędzający miejsce, a dzięki otworowi w uchwycie jest zawsze w zasięgu ręki. Może być więcej niż tylko maszyna kuchenna – szczotki do czyszczenia idealnie nadają się do czyszczenia garnków do miksowania. Kolorowe szczotki pasują do każdej kuchni i nadają się do wszystkich garnków do mieszania robota kuchennego Thermomix & Monsieur Cuisine. Szczotka do mycia naczyń z mikserem – odkryj nasze wysokiej jakości szczotki do czyszczenia miksowania jako zestaw składający się z 3 lub 5 szczotek lub pojedynczo w kolorach różowym, pomarańczowym, zielonym, żółtym, czarnym i niebieskim.

Ta szczotka do mycia naczyń jest idealnym narzędziem do dokładnego czyszczenia garnka Thermomix lub garnka Monsieur Cuisine. Stabilne i wytrzymałe – nylonowe włosie szczotek do mycia naczyń jest wytrzymałe, a mimo to delikatne. Garnków, filiżanek lub mis do mieszania. Antypoślizgowy i praktyczny – antypoślizgowy uchwyt zapewnia pewny chwyt i sprawia, że czyszczenie jest wyjątkowo łatwe. Aby wyczyścić praktyczną szczotkę, można ją po prostu włożyć do zmywarki.
MarkaWundermix #ad
ProducentWundermix GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość10.63
Waga0.93
Szerokość9.06
ModelSW10347

4. Full Circle

#ad

Full Circle Home Clean Reach szczotka do czyszczenia butelek, trwała, wymienna

#ad
Full Circle #ad - Full circle home: zrównoważony rozwój i przyjazność dla środowiska są w firmie Full Circle na pierwszym miejscu. Należy pamiętać, że bambusowy uchwyt nie nadaje się do mycia w zmywarce.

Dzięki wymiennej głowicy można wydłużyć okres użytkowania i zminimalizować ilość odpadów. Szczotka do butelek clean reach: ta szczotka została zaprojektowana specjalnie do czyszczenia butelek i kubków. Dobry wybór dla Ciebie i środowiska. Pielęgnacja: szczotkę najlepiej myć w zmywarce. Przyjazny dla Środowiska: wykonany z materiału pochodzącego z recyklingu, bez toksycznych produktów ubocznych, jest to produkt zrównoważony i przyjazny dla środowiska.

Wymiana głowicy szczotki zapewnia dłuższe użytkowanie i mniej odpadów. Wymiana: ta głowica szczotki jest częścią szczotki Clean Reach. Wszystkie produkty full circle są ekologiczne, wykonane z materiałów pochodzących z recyklingu i nadają się do recyklingu.
MarkaFull Circle #ad
ProducentFull Circle #ad
Wysokość1
Długość1
Waga0.08
Szerokość1
Numer częściFC16118RW
ModelClean Reach

5. 24now

#ad

Zestaw 3 szczotek z nylonowym włosiem do czyszczenia pojemników do mieszania np. pojemnik Theromomix ® TM5/TM31 oraz pojemniki innych producentów

#ad
24now #ad - Idealnie nadaje się do czyszczenia garnków miksujących. Nylonowe włosie. Wyprodukowano w Niemczech. Atwe czyszczenie w zmywarce do naczyń.
Marka24now #ad
Producent24now #ad
Waga0.77
Numer części3er-B/G/O
Model3er-B/G/O

6. Kochblume

#ad

Bez zarazków jasnoniebieska, Kochblume Zestaw 3 silikonowych szczotek z wymiennymi głowicami | szczotka do butelek, szczotka do mycia naczyń, antybakteryjna

#ad
Kochblume #ad - Do butelek dla niemowląt. Antybakteryjne: szczotki są wykonane z silikonu spożywczego, do którego nic się nie przywiera i nie wchłania wody. Szczotka do butelek slim: szczotka do butelek slim charakteryzuje się długością i wąską główką.

Dzięki temu również cienkie wazony nie będą już problemem. Szczotka do butelek: dzięki elastycznej końcówce szczotka do butelek nadaje się doskonale np. Szczotka do mycia naczyń: dzięki dużej, okrągłej głowicy i odporności na temperaturę do 230°C można bezpośrednio spłukać gorącą patelnię. Dzięki temu nie tworzą się bakterie, a szczotki pozostają wolne od zarazków. Wymienne głowice: wszystkie szczotki mają takie same mocowanie, dzięki czemu głowice można bez problemu wymieniać.
MarkaKochblume #ad
ProducentCookline #ad

7. Full Circle

#ad

Tenacious C szczotka do naczyń – ekologiczna szczotka do mycia naczyń z drewna – szczotka kuchenna ze skrobakiem, żeliwa –, patelni, bambusowym uchwytem – szczotka do mycia garnków, Full Circle

#ad
Full Circle #ad - Pielęgnacja: aby wydłużyć żywotność i uczynić ją jeszcze bardziej zrównoważoną, wystarczy krótko umyć niewielką ilością mydła i pozostawić do wyschnięcia. Funkcjonalna i atrakcyjna: szczotka tenacious c przyjemnie leży w dłoni, posiada bardzo mocne włosie z praktycznym skrobakiem, a przy tym wygląda atrakcyjnie! Eliwoszczelna: możesz bezpiecznie używać szczotki do patelni żeliwnych i garnków.

Jednak nawet nasz plastik jest neutralny dzięki plastikowej ławce. Zrównoważony: tam, nie używamy plastiku, gdzie to możliwe, dlatego uchwyt jest wykonany z szybko rosnącego bambusa.

Full circle home: jesteśmy full circle, co oznacza, że pracujemy razem i dla wszystkich. Od recyklingu odpadów po zapewnienie bezpiecznego, szczęśliwego i przyjaznego dla środowiska środowiska pracy, ciężko pracujemy, aby zapewnić, że na każdym kroku postępujemy odpowiedzialnie. W ten sposób współpracujemy z Tobą, aby chronić nasze środowisko! .
MarkaFull Circle #ad
ProducentFull Circle #ad
Wysokość2.24
Długość9.21
Waga0.05
Szerokość2.24
Numer częściFC17130GY
ModelFC17130GY

8. OXO

#ad

OXO Good Grips szczotka do mycia naczyń z dozownikiem płynu do mycia naczyń, 9,8 x 9,4 x 30,8 cm

#ad
OXO #ad - Zestaw do przechowywania zawiera szczotkę do mycia naczyń z tacką do przechowywania, która ustawia szczotkę pionowo i służy do zbierania nadmiaru wody. Szczotka nadaje się do naczyń kuchennych z powłoką zapobiegającą przywieraniu. Uchwyt jest również wyposażony w zdejmowaną tackę ociekową z wbudowanym dzióbkiem, dzięki czemu blat roboczy pozostaje suchy. Utrzymuje porządek między naczyniami. Antypoślizgowy spód utrzymuje uchwyt na swoim miejscu.
MarkaOXO #ad
ProducentOXO Good Grips #ad
Wysokość12.12
Długość3.87
Waga0.5
Szerokość3.7
Numer częściFBA_1314480
Model1314480