Top 10 Volleyball Netz Zum Aufstellen – Siatki do badmintona

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BazookaGoal

#ad

Siatkówka, BazookaGoal Siatka tenisowa 300 x 100 cm, kompletny zestaw, tenis, wysoka, siatka do siatkówki dla dzieci i dorosłych, regulowana i składana, wysuwana i składana, siatka do badmintona

#ad
BazookaGoal #ad - Nadaje się do treningu twoich umiejętności piłkarskich, techniki pasowania i gry w głowę. Siatka do siatkówki z elastyczną linką i składanymi wtykami do szybkiego montażu oraz łatwego przenoszenia i przechowywania.

Bazookagoal 300 x 100 – 150 cm wysuwana i składana siatka do siatkówki outdoorowej. Nadaje się również jako siatka tenisowa do treningu tenisa, tenisa piłki nożnej, treningu piłki nożnej lub siatki do badmintona. Jako siatka do tenisa piłkarskiego, siatka do łapania piłki nożnej i lotka. Wyprodukowano z wyjątkowo trwałych materiałów zapewniających długi okres użytkowania: stal powlekana na czarno, nylonowe włókno szklane i 100% siatka poliestrowa z ochroną przeciwsłoneczną.

Długie zastosowanie m. In. Użyj jej jako siatki do tenisa piłki nożnej, siatkę tenisową na świeżym powietrzu lub do treningu piłki nożnej. Baw się dobrze z dziećmi lub przyjaciółmi. Rozmiar po złożeniu: szer. 120 cm 4, 0" x wys. 15 cm 0, 5'. Rozmiar: b: 300 cm 6, 5' x głęb.
MarkaBazookaGoal #ad
ProducentBazookaGoal #ad
Wysokość38.98
Długość19.69
Szerokość9.84

2. SONGMICS

#ad

Przenośna siatka do siatkówki plażowej, SONGMICS Siatka do badmintona 4 m, parku, czarno-żółta SYQ400B02, na zewnątrz, siatka do siatkówki z drążkami o regulowanej wysokości, do ogrodu

#ad
SONGMICS #ad - Stabilna struktura dzięki trójkątnej podstawie i 4 metalowym hakom ziemnym siatka tenisowa ma stabilną strukturę i spełnia swoje zadanie również w przypadku wiatru. Można go używać w ogrodzie, na plaży lub na trawniku do spędzania wolnego czasu z przyjaciółmi i rodziną.

Pasuje do różnych dyscyplin sportowych wyraźne oznaczenia wysokości na rurach umożliwiają regulację wysokości od 90 cm do 155 cm, dzięki czemu siatka nadaje się do badmintona, siatkówki plażowej i pikle. Wytrzymała rury o grubości 0, odporna na rozerwanie, 8 mm z powłoką odporną na rdzę, niezwisająca siatka i 3-warstwowa linka PE sprawiają, że siatka ta jest trwała przez wiele lat.

Wszechstronne zastosowanie ta przenośna siatka do siatkówki spełnia wiele funkcji. Przenośna złóż siatkę do badmintona, włóż ją do dołączonej torby transportowej o wymiarach 90 x 18 cm, włóż ją do bagażnika i zabierz ją wygodnie ze sobą, gdziekolwiek chcesz.
MarkaSONGMICS #ad
ProducentSONGMICS #ad
Numer częściQH-TC-1636
ModelQH-TC-1636

3. HAMMER

#ad

Hammer zestaw siatek 3 w 1

#ad
HAMMER #ad - Znajdujące się w zestawie kotwy gruntowe zapewniają stabilność. Szybkie rozkładanie i składanie. 3 dyscypliny sportu siatkówka, badminton i tenis w jednym zestawie. Doskonale pasuje do każdego podłoża. Atwa w transporcie.
MarkaHAMMER #ad
ProducentHammer #ad
Wysokość6.69
Długość33.46
Waga11.02
Szerokość12.99
Numer części2021
Model2021

4. KESSER

#ad

KESSER® Siatka do badmintona, torby transportowej, siatka tenisowa, zestaw składa się z siatki, stabilnej ramy z żelaza, 400 cm, do użytku, 3 lotki, 3-stopniowa regulacja wysokości 107/120/155 cm

#ad
KESSER #ad - Może być stosowany na miękkiej lub twardej powierzchni. Wysoka jakość: siatka do badmintona wykonana jest z wysokiej jakości nylonu, które jest nierdzewne i wystarczająco trwałe, rury podporowe z lakierowanego żelaza, aby zapewnić długą żywotność. Atwe w użyciu: dla większej spontaniczności. 107 cm wysokości do tenisa, że możesz się bawić razem z dziećmi, 120 cm dla dzieci bawiących się razem z innymi i 155 cm do wszelkich gier z uderzeniem i piłką.

Dzięki stabilnym nóżkom lub dołączonym gwoździom mocującym stabilnie stoi na wszystkich podłożach i jest dziecinnie prosta w montażu i demontażu. Siatkę do badmintona wystarczy ustawić na łące lub na innej powierzchni, plaża, takiej jak podwórko, park. Gra, zdanie i zwycięstwo – nasz wysokiej jakości zestaw do badmintona klasy premium jest lekki jak piórko i dokładnie zdobywa punkty. Miłośnicy sportu w każdym wieku przyjeżdżają tutaj na twój koszt i mogą wspólnie dryblować, kopać i zdobywać punkty! długość i wysokość są tak zmienne, bić, możesz ustawić urządzenie do zabawy w zakresie od co najmniej 92 cm do maksymalnie 155 cm do swoich potrzeb.

Wysoka jakość: zestaw stojaków do badmintona składa się z dość stabilnej struktury, które zapewniają, składającej się z dolnego drążka, dwóch bocznych gwizdków i środkowego drążka podporowego, że siatka tenisowa w pełni się rozszerza i nie spada. Spontaniczne lub planowane: szybko gotowe! . Wysoka jakość: dzięki regulacji wysokości siatki możesz wybrać, siatkówka, badminton, na jaki rodzaj piłki masz ochotę i Twoi bliscy! Lotka, piłka plażowa i piłka nożna – dzięki naszej siatce sportowej KESSER wszystko jest możliwe i możesz cieszyć się wieloma różnymi ulubionymi dyscyplinami sportowymi!.
MarkaKESSER #ad
ProducentKESSER #ad

5. LionSports

#ad

LionSports Mobilna, siatka tenisowa, siatka do siatkówki – regulacja wysokości – wykonana ze stabilnej ramy malowanej proszkowo – z torbą, uniwersalna profesjonalna siatka – siatka do badmintona

#ad
LionSports #ad - Kup teraz i zostań profesjonalistą w piłce. Szybki montaż: dzięki prostemu systemowi wtykowemu siatka do badmintona przenośna/mobilna jest gotowa do użycia w kilka minut. W dołączonej torbie transportowej można go przechowywać oszczędzając miejsce.

Jakość premium: stabilna siatka na lotkę składa się z dwóch metalowych drążków/słupków, wytrzymałej siatki nylonowej o długości 4 m i akcesoriów z hakami napinającymi. Regulacja wysokości: uniwersalna siatka do piłki nożnej o szerokości 4 m / siatkę do tenisa piłkarskiego można ustawić na 2 różnych wysokościach, 100 i 160 cm wysokości – idealna do gier ogrodowych/gier. Wiele możliwości zastosowania: idealnie nadaje się do szybkiego badmintona, tenisa piłkarskiego/tenisa piłkarskiego, siatkówki, lotki, siatkówki plażowej, piłki plażowej, softballa lub tenisa w ogrodzie/parku lub na plaży/plaży.

Zabawa bez granic: dzieci i miłośnicy sportu będą się dobrze bawić z tym zestawem do aktywności na świeżym powietrzu, zestawem do gry w lotkę/tenisa i wspólnie dryblować, uderzać i kopać.
MarkaLionSports #ad
ProducentLionSports #ad
Numer częściBadmintennetz

6. BAGAIL

#ad

Idealna siatka sportowa do tenisa, składana siatka nylonowa, badmintona lub siatkówki, stojak z regulacją wysokości i torba do przenoszenia, BAGAIL Siatka do badmintona, łatwa w montażu i demontażu

#ad
BAGAIL #ad - Nasz serwis: zawsze staramy się dostarczać najlepsze produkty i usługi. Skontaktuj się z naszym przyjaznym zespołem serwisowym, aby znaleźć rozwiązania. Przenośny: po rozłożeniu słupki są mocowane za pomocą piankowych poduszek, siatka jest składana do odpowiedniego rozmiaru i zapakowana w dołączoną lekką torbę nylonową.

Baw się dobrze, na plaży, zawsze i wszędzie! Siatka do badmintona firmy Eono jest bardzo poręczna i łatwa do przenoszenia. Wytrzymała i trwała: wysokiej jakości siatka nylonowa, malowana proszkowo i lakierowana na czarno metalowa rura oraz wytrzymałe wtyczki PE sprawiają, że siatki tenisowe lub badmintona są nierdzewne, wytrzymałe i trwałe. Słupki są połączone ze sobą specjalnymi, elastycznymi sznurkami. Wielofunkcyjna siatka sportowa: dostępna w 3 długościach 3 m/4 m/5 m i regulowanych wysokościach od 70 cm do 155 cm, badmintona lub siatkówki, siatka sportowa Eono jest idealną siatką do tenisa, na podwórku, na wjeździe lub na każdej innej płaskiej powierzchni.

Dolne słupki mają spoiny ślizgowe z zakrzywionym wykończeniem. Jesteśmy przekonani o trwałości naszego produktu i oferujemy bezwarunkową gwarancję na wady wykonania. Wyjątkowo trwała i nadaje się do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz. Szybki montaż: siatkę sportową można zamontować w 3 minuty bez użycia narzędzi. Haki na górnej części słupków zapewniają, że siatki do badmintona można naciągnąć mocno, aby nie zwisały na środku.
MarkaBAGAIL #ad
ProducentBAGAIL #ad
Wysokość0.01
Długość157.48
Szerokość157.48
Gwarancjanie

7. Kapler

#ad

Od 300 x 90 do 160 cm, Kapler Siatka do badmintona do piłki pikle, dla dorosłych i dzieci, łatwa do, z regulacją wysokości, siatkówki, w zestawie dwie piłki do badmintona i piłki tenisowe, tenisa

#ad
Kapler #ad - Wytrzymałe materiały: zestaw siatkowy wykonany jest z trwałych materiałów, które nadają się zarówno do użytku w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Wszechstronne zastosowanie: siatka tenisowa Kapler nadaje się do różnych dyscyplin sportowych, w tym tenisa, siatkówki, piklebla i badmintona, i zapewnia zabawę całej rodzinie.

Regulacja wysokości: wysokość siatki do badmintona można regulować w zakresie od 90 do 160 cm, aby sprostać różnym grupom wiekowym i wymaganiom podczas gry. Prezent bonusowy: zestaw zawiera dwie piłki do badmintona i dwie piłki tenisowe, dzięki czemu możesz natychmiast rozpocząć grę. Przyjazny dla użytkownika: rozkładana i składana konstrukcja sprawia, że jest łatwy do przenoszenia i przechowywania, kompaktowy i lekki.
MarkaKapler #ad
ProducentKapler #ad
Wysokość62.99
Długość118.11
Szerokość35.43

8. HOMCOM

#ad

Siatka na piłkę sprężynową z torbą transportową, siatka do siatkówki, metal, HOMCOM Siatka do badmintona z regulacją wysokości, poliester,, składana siatka tenisowa z rakietą do badmintona 94/158H cm

#ad
HOMCOM #ad - Trwałość: wykonana z wysokiej jakości metalowej rury z powłoką proszkową i siatką PE, trwała, odporna na warunki atmosferyczne i nierdzewna.

Regulowana wysokość: 94 cm i 158 cm, aby sprostać różnym potrzebom młodzieży lub dorosłych do długotrwałego użytkowania. Stabilny: 4 śledzie do włożenia w ziemię, aby poprawić stabilność siatki. Wszechstronne zastosowanie: dzięki tej przenośnej siatce 4 osoby dorosłe lub 4 dzieci mogą wspólnie grać w tenisa, badmintona, piłkę pryszczową, siatkówkę i tenisa w ogrodzie lub na boisku. Gotowość do podróży: dzięki praktycznej torbie możesz zabrać tę siatkę wszędzie ze sobą.
MarkaHOMCOM #ad
ProducentMH Handel GmbH #ad
Wysokość0.04
Długość157.48
Waga8.82
Szerokość40.55
Numer częściDEA95-0050431

9. Hauki

#ad

Wys. 156 cm, niebieska, torba transportowa, przenośna siatka do siatkówki, zestaw z 3 lotkami, stabilna żelazna rama, Hauki Siatka do badmintona, siatka tenisowa 400 cm, siatka treningowa wewnątrz i

#ad
Hauki #ad - Nasza siatka do badmintona może być używana na plaży, swobodnie wymieniać badminton, tenis, siatkówkę. Najwyższa jakość – siatka do badmintona jest wykonana z wysokiej jakości nylonu, rury podporowe z lakierowanego, nierdzewnego żelaza zapewniają długą żywotność. Zabawa i sport – jest to wspaniałe uzupełnienie aktywności sportowych! idealny prezent dla dzieci jako prezent treningowy, w ogrodzie i na wszystkich płaskich podłożach, również do rodzinnej zabawy, na kemping i trening.

Szybki montaż – intuicyjny system wtykowy sprawia, że siatka jest gotowa do gry w kilka minut, dzięki czemu świetnie nadaje się jako siatka do siatkówki plażowej na plaży lub jako siatka do lotki w ogrodzie. Może być stosowany na miękkiej lub twardej powierzchni, sala gimnastyczna. Stabilna struktura – zestaw stojaków do badmintona składa się z dość stabilnej struktury, takiej jak plaża, składającej się z dolnego drążka, które zapewniają, beton, dwóch bocznych gwizdków i środkowego drążka podporowego, że siatka tenisowa w pełni się rozciąga i nie spada.

Dzięki naszemu wysokiej jakości zestawowi do badmintona Hauki Ty i Twoja rodzina i przyjaciele będziecie mieli dużo zabawy. Przenośna i nie zajmuje dużo miejsca – złóż siatkę do badmintona i przechowuj ją w dołączonej torbie transportowej, włóż ją do bagażnika i zabierz ją wygodnie ze sobą, gdziekolwiek chcesz.
MarkaHauki #ad
ProducentHauki #ad
Wysokość61.42
Długość157.48
Waga7.5
Szerokość40.55
Numer częściHauki-013

10. Park & Sun Sports

#ad

Park & Sun Sports Przenośna siatka do badmintona do użytku wewnątrz i na zewnątrz, w zestawie torba do przenoszenia i akcesoria: profesjonalna seria

#ad
Park & Sun Sports #ad - Podwójna linka napinająca 3/16" z pierścieniami zaciskowymi do szybkiego dopasowania, które zapewniają, że siatka pozostaje sztywna nawet podczas trudnej gry. X 76, 2 cm wys.

Nylonowa siatka mieszana ma 2, 5 cm górne i dolne paski ze wzmocnionymi narożnikami i bocznymi rękawami dla równomiernego napięcia sieciowego. Zdefiniuj swoje miejsce dzięki średnicy 1, 9 cm i odpowiednim obramowaniu 44" dł. Posiada siatkę o regulowanej wielkości 53 m dł. Teleskopowe 3-częściowe aluminiowe drążki mają średnicę 3, 8 cm; system blokady drążków z przyciskiem umożliwia szybki i łatwy montaż. Zawiera 4 aluminiowe rakiety do badmintona i nylonowe lotki 3 A z końcówkami z korka; cały zestaw pasuje do wytrzymałej torby poliestrowej z zamkiem błyskawicznym i uchwytami do noszenia. X 50", które jest mocno przymocowane do podłoża za pomocą narożnych kotew.
MarkaPark & Sun Sports #ad
ProducentPark & Sun #ad
Wysokość5
Długość28.5
Waga9
Szerokość9.75
Numer częściBM-PS/ALUM
ModelBM-PS/ALUM