Top 10 Selle Royal Sattel Herren – Siodełka do roweru miejskiego

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ROCKBROS

#ad

Miękka pianka z pamięcią kształtu, oddychające, dla mężczyzn i kobiet, ergonomiczne, 26 x 22 cm, wodoodporne, ROCKBROS Siodełko rowerowe, wygodne siodełko żelowe, szerokie siodełko rowerowe

#ad
ROCKBROS #ad - Oddychające: wydrążona konstrukcja w środku naszego siodełka rowerowego nie tylko zmniejsza wagę, ale sprawia, że jest bardziej oddychająca. Wodoszczelna skóra pu + pianka memory: powierzchnia ze skóry pu jest wodoodporna, antypoślizgowa, odporna na zużycie i trwała.

Twoje zadowolenie jest dla nas bardzo ważne! Ergonomiczny kształt: wąska konstrukcja z przodu zmniejsza tarcie między wewnętrznym udem a siodełkiem rowerowym podczas jazdy. Nadaje się również do długiej jazdy. Nadaje się do większości rowerów, takich jak rowery górskie, wyścigowe, trekkingowe, damskie itd. Miękka poduszka do siedzenia na rowerze i kulisty amortyzator pod siodełkiem rowerowym sprawiają, że jazda jest bardziej stabilna i zmniejszają ból spowodowany wibracjami.

Gęste, wypukłe punkty na powierzchni zwiększają tarcie. Wewnętrzna warstwa z wysokiej jakości pianki memory sprawia, że siodełko rowerowe jest bardziej miękkie i wygodne. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszego produktu, skontaktuj się z nami. Wymiary: 26 x 22 cm.
MarkaROCKBROS #ad
ProducentROCKBROS #ad
Wysokość3.94
Długość10.24
Szerokość8.66
Numer częściAQ-6090R/RBB
ModelAQ-6090R/RBB

2. PROMETHEUS BICYCLES

#ad

Uniseks, wygodne siodełko rowerowe, 16 i 18 cali niebieskie/czarne, do roweru dziecięcego, 14, Prometheus Siodełko rowerowe dla dzieci, dla dzieci 12

#ad
PROMETHEUS BICYCLES #ad - Indywidualna regulacja: kąt nachylenia i odległość od kierownicy można indywidualnie regulować dzięki uchwytom siodełka. Komfort: wysokiej jakości siodełko do rowerów dziecięcych, z wypełnieniem z pianki PU. Siodełko jest pokryte sztuczną skórą, dlatego jest antypoślizgowe, wodoodporne i odporne na zużycie.

Uniwersalne: nasze siodełko nadaje się do wszystkich powszechnie stosowanych pojazdów dziecięcych, takich jak rowery dziecięce i dziecięce z sztycą podsiodłową o średnicy 22, 2 mm. W zależności od długości górnej części ciała siodełko można przesunąć do przodu lub do tyłu siodełko na szynach. Odpowiedni dla dzieci: kształt siodełka został specjalnie dostosowany do pozycji siedzącej dzieci na rowerach dziecięcych i zoptymalizowany do potrzeb małych kierowców.

Miękkie, elastyczne, oddychające i dobrze wyściełane siodełko zapewnia maksymalny komfort. Siodełko można również ustawić tak, aby znajdowało się bliżej kierownicy lub dalej. Nasza rada: samo siodełko rowerowe powinno być ustawione poziomo z bardzo niewielkim nachyleniem 2-5° w dół. Dzięki temu siodełko można optymalnie dopasować do wzrostu dziecka.
MarkaPROMETHEUS BICYCLES #ad
Wysokość3.54
Długość8.46
Szerokość5.9

3. Büchel

#ad

WITTKOP BIG CITY, siodełko rowerowe do rowerów miejskich, dla mężczyzn, bardzo miękkie, wygodne, bardzo wygodne siodełko rowerowe z dużą i miękką powierzchnią do siedzenia

#ad
Büchel #ad - Z zaczepami – siodełko rowerowe jest dostarczane wraz z klinami. Optymalne do rowerów miejskich – siodełko wittkop Big City zostało zaprojektowane specjalnie do rowerów miejskich i miejskich rowerów elektrycznych i udoskonala jazdę w wyprostowanej pozycji siedzącej.

5. 3. 2. 1. Wysoki komfort – dzięki inteligentnej amortyzacji elastomerowej siodełko zapewnia przyjemne, mniej nierówne i dzięki temu wygodniejsze wrażenia z jazdy. 4. Duże siodełko za niewielkie pieniądze – wittkop Big City w kolorze czarnym z miękką i wytrzymałą powierzchnią to hit w przystępnym segmencie cenowym. Niemiecka marka z tradycją – wittkop jest synonimem ciągłego postępu i doskonałej jakości w dziedzinie siodełek rowerowych od 1898 roku.

Dzięki temu można go zamontować również na rowerach, jeśli pazura nie jest potrzebna, które obecnie mają tylko jedną sztycę siodełkową, montaż przebiega oczywiście bez. Najstarsza manufaktura siodełka w niemczech należy do niemieckiego przedsiębiorstwa BüCHEL, która od ponad 100 lat oferuje najlepsze możliwe rozwiązania dla Twojego roweru.
MarkaBüchel #ad
ProducentBüchel GmbH & Co. Fahrzeugteilefabrik KG #ad
Wysokość4.33
Długość9.84
Waga1.53
Szerokość8.27
Numer części95000
Model95000

4. Selle Royal

#ad

27 x 45 x 10 cm, czarne, Selle Royal Manhattan siodełko

#ad
Selle Royal #ad - El royalgel zapewnia najwyższy poziom komfortu, ponieważ dzięki unikalnej trójwymiarowej strukturze żelu obniża wartości szczytowe nawet o 40%. Pianka matrix: otwarta struktura komórek na bazie matrycy piankowej nadaje zwiększoną elastyczność i oddychalność. Zintegrowany system klipsów: opatentowany system klipsów na końcu siodełka do bezproblemowego mocowania światła lub torby podsiodłowej. Elastomery: bezpieczny, cichy i odporny na odkształcenia, elastomer może złapać silne i nieoczekiwane wstrząsy.
MarkaSelle Royal #ad
ProducentSELUZ|#Selle Royal Spa #ad
Wysokość5.91
Długość10.63
Waga2.38
Szerokość9.49
Numer części5112UDTA68698
Model5112UDTA68698
GwarancjaBrak gwarancji producenta

5. toptrek

#ad

Z wodoszczelną osłoną fotela rowerowego, większe wymiary do rowerów MTB/trekkingowych/e-rowerów, wygodne z AirTag Groove, dla mężczyzn i kobiet, Toptrek Siodełko rowerowe, miejskich

#ad
toptrek #ad - Wybierz starannie wygodne siodełko rowerowe dla kobiet i rodziny i przyjaciół, ale również do rowerów elektrycznych, trekkingowych, aby cieszyć się lepszymi wrażeniami z jazdy. Dzięki temu jazda staje się bardziej komfortowa. Większe wymiary i grubsza poduszka na siodełko rowerowe siodełko rowerowe toptrek zostało starannie zaprojektowane, aby zapewnić odpowiednie wymiary 26 x 27 x 12 cm.

Dzięki temu jazda będzie jeszcze przyjemniejsza i płynniejsza. Nierówny teren, aby wzmocnić amortyzację uderzeń i pomóc ci pokonać nierówny teren i inne przeszkody. Atwa instalacja i narzędzia w zestawie nasze siodełko rowerowe miejskie jest łatwe w montażu i dostarczane z kompletnymi narzędziami montażowymi. Dzięki siodełkom rowerowym uzyskasz przyjemne uczucie i płynną jazdę. Centralne wycięcie jest wentylowane, efektywna amortyzacja siodełko rowerowe toptrek wykorzystuje dwie kulki amortyzujące wstrząsy, aby zwiększyć cyrkulację powietrza i utrzymać suchość podczas jazdy, aby uniknąć niedogodności podczas dłuższej jazdy.

Szersza i grubsza poduszka pod siodełko zapewnia większą powierzchnię styku i zapewnia przyjemne wrażenia z jazdy. Jest to lepszy wybór dla Twojego roweru. Nadaje się do różnych rowerów wygodne siodełko rowerowe toptrek nadaje się nie tylko do rowerów miejskich, siodełka MTB i innych typów rowerów. Siodełko rowerowe toptrek jest wykonane z gęstej pianki i zapewnia doskonałe uczucie.
Markatoptrek #ad
Producenttoptrek #ad
Wysokość4.72
Długość10.63
Szerokość10.24
Gwarancja12 Miesięcy

6. Selle Royal

#ad

Czarne, Selle Royal Damskie żelowe siodełko trekkingowe, rozmiar uniwersalny

#ad
Selle Royal #ad - Z wbudowanym systemem klipsowym do mocowania toreb podsiodłowych Selle Royal. Optymalne odciążenie dzięki specjalnie umieszczonej wkładce żelowej. Kształt siodełka został specjalnie dostosowany do pozycji siedzącej na damskich rowerach trekkingowych. Dzięki opatentowanemu "royalgel" bayer AG zapewnia niezrównany komfort siedzenia i optymalne dopasowanie do ciała, specjalnie dostosowane do szczególnej anatomii kobiet.
MarkaSelle Royal #ad
ProducentSELAW|#Selle Royal #ad
Wysokość3.54
Długość12.4
Waga1.23
Szerokość8.27
Numer części85655
Model85655

7. SMP

#ad

L, SMP Siodełko TRK, żółte

#ad
SMP #ad - Szyny z rur stalowych AISI 304. Obudowa: Nylon 12. Wymiary: 272 x 177 mm. Waga: 395 g. Wyściółka: pianka elastomerowa.
MarkaSMP #ad
ProducentSelle SMP #ad
Wysokość3.94
Długość12.6
Waga0.88
Szerokość7.87
Numer częściSMPTRKLYELLOW
ModelSMPTRKLYELLOW

8. Selle Royal

#ad

SELLE ROYAL Siodełko trekkingowe "Ariel" czarne 5058 DRC damskie sztywne i komfortowa pianka PU

#ad
Selle Royal #ad - Selle royal siodełko trekkingowe. Kolor: czarny. Selle royal ariel jędrna i wygodna pianka PU. Royal vacuum light: - 100% szczelne siodełko i całkowicie wodoszczelne. Specjalna pianka zmniejsza wagę nawet o 20% i zapewnia większy komfort siedzenia.
MarkaSelle Royal #ad
ProducentSelle Royal #ad
Waga0
Numer częściVLS5058HRC

9. Selle Royal

#ad

Selle Royal Optica Athletic siodełko, 28 x 15,7 cm, czarne

#ad
Selle Royal #ad - W porównaniu z tradycyjnymi siodełkami tej samej kategorii zapewnia 100% uszczelnienie i zmniejszenie ciężaru o 20%. Zintegrowany system klipsów: opatentowany system klipsów na końcu siodełka do bezproblemowego mocowania światła lub torby podsiodłowej. Wodoodporność: royal vacuum light to technologia selle-Royal. El royalgel zapewnia najwyższy poziom komfortu, ponieważ dzięki unikalnej trójwymiarowej strukturze żelu obniża wartości szczytowe nawet o 40%.
MarkaSelle Royal #ad
ProducentSELUZ|#Selle Royal Spa #ad
Wysokość3.7
Długość11.02
Waga0.77
Szerokość6.18
Numer częściBZP5315
ModelBZP5315
GwarancjaBrak gwarancji producenta

10. Selle SMP

#ad

Czarny, Selle SMP Extra Color siodełko rowerowe Siodełko rowerowe do rowerów wyścigowych MTB.

#ad
Selle SMP #ad - 395 g. 275 mm x 140 mm. Miękka powłoka pu z dodatkową wyściółką. Obudowa z nylonu 12 z włókna węglowego. Rama rurowa ze stali nierdzewnej AISI 304.
MarkaSelle SMP #ad
ProducentSelle SMP #ad
Wysokość2.76
Długość12.2
Waga1
Szerokość7.95
Numer częściZSTT01EXTRA-NESMCARD
ModelZSTT01EXTRA-NESMCARD