Top 10 RITZENHOFF Weingläser – Kieliszki do czerwonego wina

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. RITZENHOFF

#ad

500 ml, wyprodukowano w Niemczech, seria Sommersonett F23, kolorowe owoce i gałązki, Ritzenhoff 6011002 Sprizz zestaw 2 słoików na aperitif

#ad
RITZENHOFF #ad - Bezczelne jagody w odcieniach różu i różu migoczą w krzakach i krzewach i obiecują owocową przyjemność. Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech.

Dostawa w zestawie 2 szt. Szkło nadaje się do mycia w zmywarce. Seria – chwila, stworzona na gorące okazje, aby zatrzymać się na chwilę jako człowiek przyjemności. Motyw – przyjemność z jagód: zestaw kieliszków do aperitifu przypomina letni spacer po lesie. Delikatna kolekcja, przeżyj więc: pragnienie, w których czas traci na znaczeniu. W opakowaniu prezentowym.

Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Wysokość wynosi 22, 3 cm, waga 220 g. Idealnie nadaje się do koktajli lub koktajli o pojemności 0, średnica 9, 5 cm, 5 l. Wykonanie – dopasowany do siebie zestaw kieliszków do spryskiwania cieszy się kolorowym wystrojem. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość8.86
Długość3.66
Waga0.49
Szerokość3.66
Numer części#2023
Model6011002

2. RITZENHOFF

#ad

Made in Germany, seria jasna biel, RITZENHOFF 6111006 Kieliszek do białego wina, 400 ml, 2 sztuki w zestawie prezentowym, nowoczesny, stylowy

#ad
RITZENHOFF #ad - Idealny do białego wina wszelkiego rodzaju o pojemności 0, 25 cm, 4 l. Materiał – zestaw szkła kryształowego o eleganckim kształcie i wysokim połysku jest produkowany w Niemczech i nadaje się do mycia w zmywarce.

Dostarczany w pudełku prezentowym z uchwytem jako idealny prezent. Wykonanie – zestaw tworzy idealne ustawienie stołu w minimalistycznym stylu. Seria – niezwykłe wzornictwo wnosi życie do tablicy. Wysokość szkła wynosi 22, średnica 8, 5 cm, waga 177 g. Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech.

Dzięki kształtowi charakter wina rozwija się we wszystkich aspektach i łączy się w wyjątkowy bukiet. Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Projektantka – nadine niggemeier chętnie pracuje w swoich projektach przy użyciu wyrafinowanych technik, takich jak tłoczenia lub elementy plastikowe, tchając w ten sposób okularom nowe życie.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość8.86
Długość3.27
Waga0.76
Szerokość3.27
Numer części#1
Model6111006

3. RITZENHOFF

#ad

/Ritzenhoff / Aperitivo Rosato / zestaw 2 kieliszków do wina/kieliszków do aperitivo

#ad
RITZENHOFF #ad - Markowa jakość ritzenhoff – Made in Germany. Ozdobione niezwykłymi motywami międzynarodowych i znanych projektantów międzynarodowych i znanych projektantów. Rachel hoshino i Kathrin Stockebrand. Eleganckie szklanki ze szlachetnym wzorem. Dostawa w praktycznym zestawie 2 szt.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentUnbekannt #ad
Waga1.28

4. RITZENHOFF

#ad

Zestaw 2 szt. z motywem w kolorze różowego złota, RITZENHOFF 6161001 Kieliszek do czerwonego wina 500 ml, seria kryształ serca, Made in Germany

#ad
RITZENHOFF #ad - Idealny do czerwonego wina i napojów gazowanych o pojemności 0, średnica 9, 6 cm, 5 l. Dostawa w atrakcyjnym 2-częściowym zestawie. Dekoracje z łukowatymi liniami tworzą iluzję krajobrazu, w którym oczy, umysł i podniebienie wychodzą w podróż przy białym winie.

Ritzenhoff - z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech. Seria - tańcząca noc lub spontaniczny piknik w parku: Kryształ serca poświęcił się pięknu chwili, która sprawia, że międzynarodowi projektanci są przewiewni. Wysokość wynosi 23, 4 cm, a waga 186 g.

Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Wykonanie – atrakcyjne szkło błyszczy delikatnym różowym złotem. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech i nadaje się do mycia w zmywarce. Zalecane pranie ręczne. Motyw - willkommen in der weite.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość9.29
Długość3.7
Waga0.41
Szerokość3.7
Numer części6161001
Model6161001

5. RITZENHOFF

#ad

Made in Germany, seria Sommerrausch, 500 ml, styl kwiatowy, Ritzenhoff 6221001 zestaw 2 słoików na aperitif, wielokolorowe

#ad
RITZENHOFF #ad - Motyw – w pośpiechu flory i fauny: egzotyczne kwiaty i liście oraz rajski ptak, który czuwa nad drogocennymi roślinami. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech i nadaje się do mycia w zmywarce.

Seria – "letni pośpiech" budzi relaksujące sny z luksusowymi motywami i wysyła ducha w podróż myśli, której jedynym celem są szczęśliwe godziny: czysty relaks! Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech. Idealny do napojów z rozpylaczem, dzbanka, soku.

Wzory opowiadają o pięknościach z odległych krajów dzięki nowoczesnym, ilustrowanym motywom. Wysokość wynosi 22, średnica 9, 3 cm, koktajli, 5 cm, gorsetu, wina, waga 220 g. Wersja – dwuczęściowy zestaw podoba się wielokolorowym wystrojem. Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Dostawa w ekskluzywnym opakowaniu prezentowym.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość8.86
Długość3.66
Waga0.49
Szerokość3.66
Numer części6221001
Model6221001

6. RITZENHOFF

#ad

Ritzenhoff 2931006 Kieliszek do aperitifu 500 ml – seria Sommerrosa – motyw nr 6 z rośliną i drzewem – Made in Germany

#ad
RITZENHOFF #ad - Dostawa w atrakcyjnym 2-częściowym zestawie. Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech. W jaskrawych kolorach odwzorowują one symbolikę ludową i delikatnie wyjaśniają przemijanie.

Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Projektant – prace olafa hajeksa są zanurzone w surrealistycznej fantazji i melancholijnym pięknie. Idealnie nadaje się do hugo, 5 l. Wysokość wynosi 22, aperol lub koktajli o pojemności 0, średnica 9, 5 cm, 3 cm, waga 220 g.

Wersja – szkło podoba się dekoracjom w kolorze zielonym i czerwonym. Motyw – lotos w drzewie granatu: w kalejdoskopie botanicznych skarbów powstaje symbol lata, który można zobaczyć dopiero po koktajlu kolorów i zapachów. Materiał – zestaw szkła kryształowego o eleganckim kształcie i wysokim połysku jest produkowany w Niemczech i nadaje się do mycia w zmywarce.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff #ad
Wysokość8.86
Długość3.27
Waga0.48
Szerokość3.27
Numer części2931006
Model2931006

7. RITZENHOFF

#ad

Ritzenhoff 3018029 kieliszek do białego wina, szkło z napisem i platyną – Made in Germany, 300 ml, seria kryształów sercowych nr 5

#ad
RITZENHOFF #ad - Wykonanie – atrakcyjne szkło błyszczy subtelnym zdobieniem platynowym. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokiej ostrości jest produkowane w Niemczech. Wskazówka dotycząca czyszczenia: zalecane pranie ręczne.

Projektantka – lenka kühnertová tworzy zainspirowane literariami dzieła, które poruszają się między ilustracją a wolną interpretacją i uszlachetniają w swojej poetyce projekty na różne okazje. Od 1904 roku pielęgnujemy czyste wyroby szklane w Sauerland. Dostawa w ekskluzywnym opakowaniu prezentowym. Wysokość wynosi 22, 9 cm, 5 cm, a waga 166 g.

Motyw – dekoracja jest hołdem dla znaczeń, które mieszkają w "cheers" i mówią brzmienie szklanek: "Dziękuję za przyjaźń", "Żegnajcie troski" i "Dla dobrego samopoczucia". Ritzenhoff – w rodzinnej manufakturze rozwinęliśmy przedsiębiorstwo do jednej z najbardziej renomowanych hurtów szkła High-Tech w Niemczech. Idealny do białego wina i napojów gazowanych o pojemności 0, średnica 7, 3 l.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff #ad
Wysokość8.86
Długość3.11
Waga0.37
Szerokość3.11
Numer części3018029
Model3018029

8. RITZENHOFF

#ad

2 sztuki, 400 ml, RITZENHOFF 6141012 Kieliszek do białego wina, prawdziwe złoto – Made in Germany, seria Celebration Deluxe zestaw nr 3

#ad
RITZENHOFF #ad - Wykonanie – zestaw błyszczy złotymi gwiazdami na uroczyste chwile w życiu. Idealny do białego wina i napojów gazowanych o pojemności 0, 4 l. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech.

Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech. Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Dostawa w atrakcyjnym 2-częściowym zestawie. Projektantka – romi bohnenberg udaje się ciągle reinterpretować szlachetne szkło, stawiając estetykę i funkcjonalność na jednej linii, a także w minimalnych wzorach tworzy wielowarstwowe emocje.

Wysokość wynosi 22, 5 cm, średnica 8, 25 cm, waga 177 g. Wskazówka dotycząca czyszczenia: zalecane pranie ręczne. Seria – czarujące uroczystości i niezliczone okazje – Celebration Deluxe świętuje wyjątkowe chwile życia, które znajdują odzwierciedlenie w prawdziwej sztuce szklarskiej i szlachetnych dekoracjach z prawdziwym złotem.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość8.86
Długość3.27
Waga0.39
Szerokość3.27
Numer części#3
Model6141012

9. RITZENHOFF

#ad

Ritzenhoff 3401001 Kieliszek do czerwonego wina, 500 ml, seria Sagengold nr 1, zestaw 2 szt. z motywem mitologicznym, prawdziwe złoto – Made in Germany

#ad
RITZENHOFF #ad - Dostawa w atrakcyjnym 2-częściowym zestawie. Wykonanie – komplet błyszczy jako złoty zespół legendarnych mitów greckich. Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech.

Tam, argus i tezeusz, gdzie zeus, ariadna, hera, Minotaur rozwijają swoją siłę symboliczną z filigranowym różowym złotem. Wysokość wynosi 23, 6 cm, średnica 9, 4 cm, a waga 186 g. Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Motyw – wzornictwo przenosi konesera w świat antycznych mitów. Dzięki swojej zredukowanej, ale dekoracyjnej estetyce tworzy ikonograficzne obrazy na szkle.

Projektant – dzieło burkharda neies charakteryzuje się znakomitym połączeniem tradycji i nowoczesności. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech i nadaje się do mycia w zmywarce. Idealny do czerwonego wina i napojów gazowanych o pojemności 0, 5 l.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff #ad
Wysokość9.29
Długość3.7
Waga0.41
Szerokość3.7
Numer części3401001
Model3401001

10. RITZENHOFF

#ad

RITZENHOFF 3001008 Kieliszek do czerwonego wina, kieliszek z japońskim motywem w kolorze różowego złota – Made in Germany, seria kryształów serca nr 8, 500 ml

#ad
RITZENHOFF #ad - Wskazówka dotycząca czyszczenia: zalecane pranie ręczne. Kieliszek do czerwonego wina ilustruje harmonię, jaką osiąga się w stylu japońskiej martwej natury dzięki przejrzyście ułożonym strukturom i zredukowanym ilustracjom natury.

Dostawa w ekskluzywnym opakowaniu prezentowym. Materiał – szkło kryształowe o ponadczasowym, pięknym wyglądzie i wysokim połysku jest produkowane w Niemczech. Ritzenhoff – z rodzinnej manufaktury rozwinęliśmy przedsiębiorstwo w jedną z najbardziej renomowanych hutów szkła w Niemczech. Od 1904 roku uprawiamy czystą sztukę szklarską w Sauerland. Motyw – wyważony na całej linii.

Wykonanie – atrakcyjne szkło błyszczy delikatnym różowym złotem. Idealny do czerwonego wina i napojów gazowanych o pojemności 0, 6 cm, 4 cm, średnica 9, 5 l. Wysokość wynosi 23, a waga 186 g. Projektantka – symetryczne wzory christine kordes, drobne linie i dokładne rysunki tworzą mieszankę precyzji i wyobraźni, która nadaje różnorodnym materiałom żywy.
MarkaRITZENHOFF #ad
ProducentRitzenhoff AG #ad
Wysokość9.29
Długość3.7
Waga0.41
Szerokość3.7
Numer części#8
Model3001008