Top 10 Marvel Legends Figure – Ruchome figurki do zabawy dla dzieci

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Marvel

#ad

Das Ding" Fantastic Four, Figurka Marvel Legends" The Thing

#ad
Marvel #ad - Usa walgreens ekskluzywna figurka Marvel Legends. Cznie z dodatkową głową i pięściami. Z marvel's thing z fantastycznej czwórki.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Numer częścipn000021182
ModelSG_B07DLWK9RV_US

2. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series Gambit, X-Men '97 Marvel Legends figurka akcji 15 cm

#ad
Marvel #ad - Akcesoria pasujące do charakteru: ta figurka Hasbro Marvel Legends do kolekcjonowania jest dostarczana z 3 akcesoriami, w tym jedną ręką z kartą. Idealnie nadaje się jako uzupełnienie każdej kolekcji figurek Marvel Legends Action.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Ruchomy na wystawie: głowa, ramiona i nogi figury są ruchome, aby odtworzyć sceny z najbardziej oczekiwanej serii X-Men '97 Marvel Studios na własnej półce. Stworzenie wielu figurek kolekcjonerskich marvel: można zebrać jeszcze inne figurki Marvel Legends, aby stworzyć własny multiverse z figurkami X-Men.

W zależności od dostępności. Wzornictwo premium i dekoracja: fani i kolekcjonerzy mogą zaprezentować tę figurkę Marvel Premium o wielkości 15 cm z pasującym do serii wzornictwem i dekoracją w swojej własnej kolekcji. Inspirowana serią animowaną: ta figurka gambit action jest inspirowana pojawieniem się postaci w serialu animowanym X-Men '97 Marvel Studios.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość11
Długość1.5
Waga0.21
Szerokość8.25
Numer częściF6547
ModelF6547

3. Marvel

#ad

Od 14 lat, rozmiar 15 cm, Hasbro Marvel Legends Series X-Men Marvel's Mystique figurka akcji

#ad
Marvel #ad - Wolverine, inspirowane komiksami i filmami, profesor X i Magneto. Inspiruje ją postać z filmów X-Men. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, np.

Wzornictwo inspirowane filmem Marvela: figurka Marvel's Mystique z designem premium, detalami i punktami ruchu do zaprezentowania w kolekcji Marvel. Figurka o wielkości 15 cm: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm wielkości figurki Marvel'a Mystique. Punkty ruchu i detale klasy premium: wysokiej jakości figurka Mystique o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Sprzedawane oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9284
ModelE9284

4. Marvel

#ad

Marvel Legends Avengers Endgame Electronic Power Gauntlet replika

#ad
Marvel #ad - Kiedy aktywujesz, Power Gauntlet's 6 Infinity Stones pulsate with glowing light. 6 kamieni infinity zawiera zasilanie do kontroli i kontroluje materiał uniwersalny. Wymagane 3 x baterie AA, nie wchodzą w zakres dostawy.

Imagine possessing incredible, reality-altering abilities with the Marvel Legends series electronic Power Gauntlet! Cechy podświetlenia pulsacyjnego: ten elektroniczny przyrząd do herbaty z dużą mocą. Dzięki temu produkt będzie mógł być wyświetlany w appropriately wydajnym spanie. Efekty dźwięku: pushing the infinity Stone at the Cener of the Power Gauntlet activates sound effects inspired by the Avengers: Endgame movie.

In this gauntlet, the powers of the Infinity Stones are combined to create a weapon with unfathomable capabilities. Najbardziej wyraźny tryb wyświetlania: niezwykle starannie wyprofilowane palce mogą być zablokowane w pozycji przytrzymanej w pożądanej pozycji. Wietny pomysł na prezent: fantastyczna replika dla siebie lub jako prezent dla fanów Marvel w Twoim życiu! .
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość12.5
Długość8
Waga3.31
Szerokość22
Numer częściE6253
ModelE6253

5. Marvel

#ad

Wzornictwo premium i 8 akcesoriów, Hasbro Marvel Legends seria Deluxe Marvel's War Machine figurka akcji

#ad
Marvel #ad - Wysokiej jakości figurka war machine z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Marvela o wielkości 15 cm to twoja figur – fany, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę 15 cm figurkę War Machine.

Inspirowana charakterem komiksów Marvel. Dzięki inspirowanemu marvel comics – figurka marvel's War Machine prezentuje się w jakości premium, jest wiernie szczegółowo i posiada punkty ruchu, aby zaprezentować ją w kolekcji Marvel. Marvel univers w rozmiarze 15 cm – można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, inspirowane komiksami i filmami, np. Nadaje się dla dzieci od 4 lat. Captain america, Black Widow i Iron Man sprzedawany oddzielnie.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość2.52
Waga0.62
Szerokość8.5
Numer częściE9301
ModelE9301

6. Marvel

#ad

Hasbro Marvel Legends Series X-Men 15 cm duże figurki akcji, Psylocke, 15 akcesoriów dostępne wyłącznie w Amazon, Marvel's Nimrod i Fantomex

#ad
Marvel #ad - Wzornictwo inspirowane marvel comic – figurki psylocke, marvel's Nimrod i Fantomex prezentują się w jakości premium, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchu, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel.

15 cm wielkości psylocke, marvel's nimrod i fantomex figury kolekcjonerskie – fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Psylock, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm. Są inspirowane postaciami z komiksów Marvel. Punkty ruchu i detale premium – wysokiej jakości figurki psylocke, Marvel's Nimrod i Fantomex o wielkości 15 cm z serii Legends posiadają kilka punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm – można również zbierać inne figurki z serii Hasbro Marvel Legends, np. Dzieci od 4 lat. Wolverine, marvel's rogue, inspirowane komiksami i filmami, Pyro, Storm i Thunderbird.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10
Długość2.99
Waga1.92
Szerokość15.98
Numer częściE9298
ModelE9298

7. AVENGERS

#ad

Avengers F0324 AVN Legends MSE 3

#ad
AVENGERS #ad - Wzornictwo inspirowane rozrywką marvelową: figurka Scarlet Witch prezentuje się w jakości premium, jest wierna w szczegółach i posiada punkty ruchu, aby pokazać ją w kolekcji Marvel.

Jest inspirowana postacią Avengers z Marvel Entertainment. B. Punkty ruchu i detale premium: wysokiej jakości figurka Scarlet Witch o wielkości 15 cm z serii Legends posiada kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Uniwersum marvel w rozmiarze 15 cm: można zbierać inne figurki z serii marvel legends, zimowy żołnierz, vision, np. U. S. 15 cm duża figurka kolekcjonerska scarlet witch: fani, kolekcjonerzy i dzieci pokochają tę figurkę Scarlet Witch o wielkości 15 cm. Agent, inspirowane komiksami i filmami, Baron Zemo, Loki i Kapitan Ameryka.
MarkaAVENGERS #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.51
Długość2.52
Waga0.29
Szerokość5.98
Numer częściF0324
ModelF0324

8. Marvel

#ad

Hasbro Marvel X-Men Series 15 cm figurki Marvel's Hawkeye i Marvel's Logan Action, od 4 lat

#ad
Marvel #ad - Uniwersalny marvel w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki z serii Hasbro Marvel X-Men, inspirowane komiksami i filmami, np. Dostępne oddzielnie.

Figurki kolekcjonerskie o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają te figurki Marvela Hawkeye i Marvela Logan. Punkty ruchu i szczegóły: wysokiej jakości figurki Hawkeye i Logan z serii X-Men mają wiele punktów ruchu i są wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji. Inspirowane są postaciami z filmu Marvela. Deadpool, Professor X i Cable. Wzornictwo inspirowane marvelem: figurki hawkeye i logan prezentują się w najwyższej jakości wzornictwie, są wierne w szczegółach i mają punkty ruchowe, aby zaprezentować je w kolekcji Marvel.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość9.02
Długość10.98
Waga0.11
Szerokość2.52
Numer częściE9296
ModelE9296

9. Hasbro

#ad

Marvel Guardians of The Galaxy Vol. 3 Titan Hero seria Star Lord, zabawka superbohatera dla dzieci od 4 lat

#ad
Hasbro #ad - W zależności od dostępności. Star-lord: peter quill musi zrobić wszystko, aby uratować przyjaciela, którego życie jest w niebezpieczeństwie. 3 z marvel Studios.

Każdy sprzedawany oddzielnie. Wzornictwo dla rozrywki: ta figurka została stworzona przez Star-Lord z Guardians of the Galaxy Vol. Istnieją również inne figurki z serii titan hero: istnieją jeszcze inne figurki i zabawki z serii Titan Hero, które są inspirowane wszechświatem Marvela. Na epickie przygody: dzięki 30 cm figurce Star-Lord Action w stylu wszechświata Marvel można odtworzyć ekscytujące kosmiczne przygody i galaktyczne bitwy. Pobierz i graj: 30 cm figurka star lord action jest częścią serii Titan Hero i posiada kilka punktów ruchu, aby wprowadzić ją w pozę dla fantazyjnej zabawy.
MarkaHasbro #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość12
Długość2
Waga0.55
Szerokość4
Numer częściF66605X2
ModelF66605X3

10. Marvel

#ad

Ab 14 Jahren, Marvel Legends Series X-Men 15 cm große Marvel‘s Domino Action-Figur

#ad
Marvel #ad - Dodatkowe figurki dostępne oddzielnie. Marvel legends w rozmiarze 15 cm: można również zebrać inne figurki X-Men z serii Hasbro Marvel Legends, w tym kabo, deadpool i chmury.

Zainspirowana jest charakterem filmu. Inspirowany filmem marvel film design: figurka Marvel's Domino z designem Premium, szczegółami i punktami ruchu do prezentacji w kolekcji Marvel. Figurka sammelfigura o wielkości 15 cm: fani i kolekcjonerzy pokochają tę figurkę o wielkości 15 cm. Wysokiej jakości figurka x-men domino z serii Legends ma kilka punktów ruchu i jest wspaniałym uzupełnieniem każdej kolekcji figurek akcji.
MarkaMarvel #ad
ProducentHasbro #ad
Wysokość10.5
Długość2.5
Waga0.26
Szerokość6
Numer częściE9286
ModelE9286