Top 10 Love it Store it Aufbewahrungsbox – Organizery do szuflad

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. LOVE !T STORE !T

#ad

Wzmocniony kartonem, 15 x 30 x 15 cm, kolor szary, zestaw z dwoma małymi pudełkami, Love IT Store IT 2-częściowy organizer na ubrania z lnu

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Zastosowanie: dwa małe pudełka do przechowywania idealnie nadają się do organizacji Twojej szafy; pudełka z tkaniny zapewniają miejsce na bieliznę, skarpety, paski i zapewniają porządek w szufladach.

X wys. Wszechstronny: system porządkowania szuflad zapewnia przejrzystość w szafie; idealny do przechowywania ubrań w szafie na ubrania lub drobiazgów w łazience, pokoju dziecięcym i przewijaku. Wysoka jakość: organizery do szuflad są pokryte lnianą tkaniną i są wewnątrz wykonane z łatwego w pielęgnacji poliestru; uchwyty i logo są wykonane ze skóry tekstylnej, ściany i dno są wzmocnione kartonem.

Zakres dostawy: 2 małe organizery do szuflad i szafek z wysokiej jakości lnu – dostępne w innych rozmiarach i wersjach – kolor: szary – wymiary: 15 x 30 x 15 cm dł. Ponadczasowe wzornictwo: proste organizery do szafy zapewniają stylowe przechowywanie w Twoim domu; pudełka są składane i mogą być przechowywane na płasko, gdy nie są używane. X szer.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość5.91
Waga1.46
Szerokość11.81
Numer części677864
Model677864

2. LOVE !T STORE !T

#ad

30 x 30 x 15 cm, wzmocniony kartonem, Love IT Store IT 2-częściowy organizer do szafy na ubrania z mieszanki lnu i bawełny, zestaw z dwoma dużymi pudełkami, kolor beżowy

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - X szer. Zakres dostawy: 2 x kosz do przechowywania z mieszanki bawełny i lnu – składany, idealny na koszulki, stabilny, spodnie – dostępny w innych rozmiarach i wersjach – beżowy – wymiary: 30 x 30 x 15 cm dł.

Wszechstronność: nareszcie porządek w szafkach z szufladami System porządkowania: do przechowywania prania w szafie na ubrania lub drobiazgów w łazience, pokoju dziecięcym i przy przewijaku. X wys. Ponadczasowe wzornictwo: proste rozwiązania porządkowe zapewniają stylowe przechowywanie w Twoim domu; pudełka są składane i mogą być przechowywane na płasko, gdy nie są używane.

Więcej porządku: praktyczny zestaw pudełek do przechowywania z 2 pudełkami z materiału o wymiarach 30 x 30 cm; idealnie nadaje się do utrzymania porządku w szafkach, szufladach i komodach. Wysoka jakość: organizery do szuflad są pokryte mieszanką bawełny i lnu, a wewnątrz wykonane są z białej bawełny; uchwyty i logo są wykonane ze skóry tekstylnej, ściany i dno są wzmocnione kartonem.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość11.81
Szerokość11.81
Numer części679554
Model679554

3. LOVE !T STORE !T

#ad

Love it Store IT 5-częściowy kosz do przechowywania – organizer na ubrania z wysokiej jakości lnu – wzmocniony kartonem – szary – 5 pudełek w 3 rozmiarach

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Wszechstronność: system porządkowania szuflad może być używany elastycznie: do komody do przewijania, szafy na ubrania lub wolnostojące; idealnie nadaje się również jako wkład do szuflady do Ikea Pax i Malm.

Ponadczasowe wzornictwo: proste pudełka do przechowywania zapewniają stylowe przechowywanie w Twoim domu; pudełka są składane i mogą być przechowywane na płasko, gdy nie są używane. Wysoka jakość: organizery do szuflad są pokryte lnianą tkaniną i są wewnątrz wykonane z łatwego w pielęgnacji poliestru; uchwyty i logo są wykonane ze skóry tekstylnej, ściany i dno są wzmocnione kartonem. Zakres dostawy: organizer do szafy z 5 małymi pudełkami z wysokiej jakości lnu – wzmocniony kartonem – kolor: szary – wymiary: wysokość 15 cm, 2 x 30 x 15 cm, długość x szerokość 1 x 30 x 30 cm, 2 x 15 x 15 cm.

Większy porządek: praktyczny zestaw pudełek do przechowywania szuflad z 5 pojemnikami z materiału o różnych wymiarach; idealnie nadaje się do utrzymania porządku w szafie, szufladzie i komodzie.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość1.57
Długość13.39
Waga2.93
Szerokość12.2
Numer części676232
Model676232

4. LOVE !T STORE !T

#ad

Love IT Store IT pudełko do przechowywania z pokrywką – wykonane z wysokiej jakości lnu – wzmocnione drewnem – bardzo duże i stabilne – szare – 43 x 33 x 21 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Zakres dostawy: 1 pudełko do przechowywania z pokrywką z materiału – wykonane z wysokiej jakości lnu z uchwytem ze skóry tekstylnej, ściany i pokrywa wzmocnione drewnianym blatem – kolor: szary – wymiary: 43 x 33 x 21 cm dł.

Ponadczasowe wzornictwo: skrzynie są pokryte lnianą tkaniną i przekonują prostym wzornictwem i pięknym dotykiem; uchwyty i logo są wykonane z delikatnej skóry tekstylnej. X szer. Wielofunkcyjność: pudełko z materiału zapewnia porządek w szafkach i regałach i dobrze pasuje do pomieszczeń mieszkalnych; idealnie nadaje się do przechowywania ubrań w sypialni lub dekoracji i akcesoriów w salonie. Więcej porządku: pudełko do przechowywania z pokrywką szybko zapewni porządek w domu; dzięki wymiarom 43 x 33 x 21 cm i pojemności 29 l duże pudełko do przechowywania ubrań i akcesoriów.

X wys. JakoŚĆ i stabilnoŚĆ: pudełko do przechowywania jest wyjątkowo stabilne, ponieważ ściany i pokrywa są wzmocnione drewnianymi płytami MDF; mimo to pudełka są składane i mogą być przechowywane na płasko, gdy nie są używane.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore.It! #ad
Wysokość8.27
Długość16.93
Waga2.65
Szerokość12.99
Numer części672586
Model672586

5. LOVE !T STORE !T

#ad

Szare, Love it Store it Premium pudełko do przechowywania z pokrywką z klapką, 33 x 50 x 24 cm, bardzo duże i stabilne, wykonane z wysokiej jakości materiału

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - X szer. Wielofunkcyjność: składane pudełko z materiału zapewnia porządek w szafkach i regałach i może być również używane jako wolnostojące w pomieszczeniach mieszkalnych; idealnie nadaje się do przechowywania ubrań w sypialni lub akcesoriów w salonie.

Ponadczasowe wzornictwo: pudełko do przechowywania jest obite lnianym materiałem, przekonuje prostym wzornictwem i pięknym dotykiem; uchwyty i logo są wykonane z delikatnej skóry tekstylnej. X wys. Zakres dostawy: 1 duże pudełko do przechowywania z pokrywą z materiału – wykonane z wysokiej jakości lnu, z uchwytem ze skóry tekstylnej, ściany i pokrywa wzmocnione drewnianym blatem – kolor: szary – wymiary: 33 x 50 x 24 cm dł.

Większy porządek: pudełko do przechowywania z pokrywą na zawiasach szybko zapewnia porządek w domu; dzięki wymiarom 33 x 50 x 24 cm i pojemności 39 l zapewnia dużo miejsca na ubrania i akcesoria. Jakość i stabilność: pudełko do przechowywania jest wyjątkowo stabilne, ponieważ ściany i pokrywa są wzmocnione drewnianymi płytami MDF; mimo to pudełka są składane i można je przechowywać na płasko, gdy nie są używane.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość1.57
Długość12.6
Waga3.42
Szerokość11.22
Numer części676218
Model676218

6. LOVE !T STORE !T

#ad

2-częściowy – system porządkowania szafy na ubrania z materiału – zestaw 2 sztuk, każda z 6 półkami, 30 x 15 x 15 cm, Love IT Store IT organizer do szuflad klasy premium, kolor beżowy

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Wysokiej jakości materiały: organizer do szuflad jest pokryty wytrzymałym materiałem, uchwyty i logo są wykonane z wegańskiej skóry; wewnątrz pudełka do przechowywania wykonane są z bawełny, która jest pokryta powłoką odporną na zabrudzenia. Zakres dostawy: 2 organizery na ubrania z 6 przegródkami z wysokiej jakości materiału mieszanka bawełny i lnu – bawełna powlekana wewnątrz – stabilny dzięki wzmocnionym ściankom – dostępne inne wersje – kolor: beżowy – wymiary: 15 x 30 x 15 cm dł.

X wys. X szer. Ponadczasowe wzornictwo: pudełka do przechowywania zapewniają stylowy podział szuflad w Twoim domu; pudełko jest składane i może być przechowywane na płasko, gdy nie jest używane, materiał w naturalnym kolorze idealnie pasuje do każdego stylu wystroju wnętrza. Więcej porządku: praktyczny zestaw pudełek do przechowywania szuflad z 2 pudełkami z materiału o wymiarach 30 x 15 cm z 6 przegródkami; idealnie nadaje się do utrzymania porządku w szafkach, szufladach i komodach oraz do sortowania biustonoszy, T-shirtów i bielizny.

Wszechstronny: zestaw organizerów z przegródkami zapewnia porządek w szufladzie i szafie; idealnie nadaje się do przechowywania bielizny nocnej, bielizny i koszul w sypialni lub pieluszek w przewijaku, a także w podróży w przyczepie kempingowej.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość11.81
Waga1.1
Szerokość5.91
Numer części679615
Model679615

7. LOVE !T STORE !T

#ad

Love it Store it Premium pudełko do przechowywania z pokrywką – skrzynia wykonana z wysokiej jakości materiału – bardzo duża i stabilna – szare – 62 x 37,5 x 39 cm

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - X gł. Wielofunkcyjność: pudełko do przechowywania zapewnia dużo miejsca na duże rzeczy i może być wygodnie noszone dzięki uchwytom; pudełko idealnie nadaje się do przechowywania koców i pościeli w sypialni lub w salonie. Ponadczasowe wzornictwo: skrzynki są obite lnianym materiałem i przekonują prostym wzornictwem i pięknym dotykiem; uchwyty i logo są wykonane z delikatnej skóry tekstylnej, a pokrywa zamykana magnesem.

Jakość i stabilność: pudełko do przechowywania jest wyjątkowo stabilne, ponieważ ściany i pokrywa są wzmocnione drewnianymi płytami MDF; oba uchwyty są podwójnie zszywane i nie rozrywają się. X wys. Zakres dostawy: 1 duże pudełko do przechowywania z pokrywką z materiału – wykonane z wysokiej jakości lnu z uchwytami ze skóry tekstylnej, ściany i pokrywa wzmocnione drewnianym blatem – kolor: szary – wymiary: 62 x 39 x 38 cm szer.

Większy porządek: duża skrzynia z pokrywką szybko zapewnia porządek w domu, czy w pokoju dziecięcym lub w innych pomieszczeniach mieszkalnych; pudełko do przechowywania jest łatwe w montażu i demontażu, niezależnie od tego, dostarczane w stanie rozłożonym.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość15.55
Długość24.61
Szerokość14.76
Numer części676621
Model676621

8. LOVE !T STORE !T

#ad

30 x 17 x 6 cm, kolor beżowy, LOVE IT STORE IT Premium pudełko do przechowywania okularów – pudełko na okulary z mieszanki lnu i bawełny, z 5 przegródkami, wewnątrz aksamitu, wzmocnione drewnem

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Funkcja i jakość: pudełko do przechowywania okularów jest wyjątkowo stabilne i dlatego może być również używane jako pudełko transportowe; pudełko otwiera się i zamyka za pomocą magnesu. Pomocnik na co dzień: pudełko na okulary z 5 przegródkami zapewnia dużo miejsca do przechowywania okularów i okularów przeciwsłonecznych; dzięki pokrywce okulary są niezawodnie chronione przed kurzem i zabrudzeniami.

Wszechstronny: organizer na okulary zapewnia miejsce na okulary do czytania i okulary przeciwsłoneczne, ale może być również używany do przechowywania innych rzeczy; pudełko jest idealne do domu i w podróży. Zakres dostawy: 1 pudełko do przechowywania z pokrywką na okulary – z 5 przegródkami i zamknięciem magnetycznym – wykonane z mieszanki lnu i bawełny, wyłożone aksamitem – beżowe – wymiary: 30 x 17 x 6 cm dł.

X wys. Ponadczasowe wzornictwo: etui na okulary jest wykonane z bawełnianego płótna i wyłożone aksamitem; przekonuje prostym wzornictwem i może być przechowywane w szafie lub używane jako wolnostojące. X szer.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Waga0.86
Numer części679417
Model679417

9. LOVE !T STORE !T

#ad

2-częściowy – system porządkowania szafy na ubrania z lnu – wzmocniony kartonem – zestaw po 16 przegródek – szary – 30 x 30 x 15 cm, Love IT Store IT organizer do szuflad klasy premium

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - Możliwości zastosowania: praktyczne pudełka do przechowywania idealnie nadają się do organizacji szafy, ponieważ pudełka z tkaniny zapewniają miejsce na pończochy, bieliznę, pasek i wiele innych. Zakres dostawy: 2 x pudełko z szufladami, dostępne w innych wzorach i rozmiarach, wzmocniona kartonem, każda z 16 przegródkami, kolor: szary, wykonana z wysokiej jakości lnu, składane, wymiary: 30 x 30 x 15 cm dł.

Wszechstronny: zestaw organizerów zapewnia porządek w szufladach, bielizny, szafkach; idealny do przechowywania skarpet, krawatów w sypialni lub drobiazgów w komodzie do przewijania.

X szer. X wys. Ponadczasowe wzornictwo: proste przegródki do szuflad zapewniają stylowe przechowywanie w Twoim domu; kosz do przechowywania jest składany i może być przechowywany, gdy nie jest używany, oszczędzając miejsce. Wysokiej jakości materiały: organizer do szuflad jest pokryty tkaniną lnianą, uchwyty i logo są wykonane z wegańskiej skóry; ściany i dno są wzmocnione kartonem.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość5.91
Długość11.81
Waga1.9
Szerokość11.81
Numer części677925
Model677925

10. LOVE !T STORE !T

#ad

5 różnych rozmiarów, szare, Love it Store it 5-częściowy zestaw pudełek do przechowywania z pokrywką z wysokiej jakości materiału, bardzo stabilne

#ad
LOVE !T STORE !T #ad - X wys. Więcej porządku: ten praktyczny zestaw składający się z pojemników do przechowywania z pokrywką szybko zapewnia porządek w domu; 5 skrzynek w różnych rozmiarach jest dostarczany zapakowanych jeden w drugi i są już zmontowane.

Ponadczasowe wzornictwo: skrzynki są obite lnianym materiałem i przekonują prostym wzornictwem i pięknym dotykiem; uchwyty i logo są wykonane z delikatnej skóry tekstylnej. Zakres dostawy: 5 pojemników do przechowywania o różnej wielkości z pokrywką z materiału – kolor: szary – wymiary: 40 x 28 x 17 cm, 38 x 26 x 16 cm, 34 x 23 x 14 cm, 36 x 25 x 15 cm, 32 x 20 x 13 cm dł. X szer. Funkcjonalność i jakość: pokrywy i ściany pięciu pudełek są wzmocnione kartonem; pudełka są dostarczane w stanie zmontowanym, są jednak składane i można je przechowywać na płasko, gdy nie są używane.

Wielofunkcyjność: pudełka z materiału zapewniają porządek w szafkach i regałach i dobrze pasują do pomieszczeń mieszkalnych; idealnie nadają się do przechowywania ubrań w garderobie i szafie na ubrania lub do dekoracji i akcesoriów w salonie.
MarkaLOVE !T STORE !T #ad
ProducentStore It GmbH #ad
Wysokość6.69
Długość15.75
Szerokość11.02
Numer części676782
Model676782