Top 10 Lock On Griffe MTB – Uchwyty rowerowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. DMR

#ad

DMR Uchwyty MTB Brendog FL Death zielone Rozm. Cienkie

#ad
DMR #ad - Trójczęściowy wzór gryfu: gofr, diament, grzyb. Wewnętrznie podklejany po zewnętrznej stronie uchwytu i pierścień blokujący po wewnętrznej stronie. Szerokość: 29, 8 mm. Miękka mieszanka gumy kraton, wersja wyścigowa w super miękkiej mieszance gumy "Race Day". Brendan fairclough Signature Lock-On uchwyt bez kołnierza.
MarkaDMR #ad
ProducentDMR #ad
Wysokość1.57
Długość8.27
Waga0.22
Szerokość4.72
Numer częściDMR-G-BREN2-THIN-C
ModelDMR-G-BREN2-THIN-C

2. Ergon

#ad

Uchwyty rowerowe Ergon GP1-L Ergo, L-XL, czarne/szare

#ad
Ergon #ad - Zacisk z kutego aluminium. Powierzchnia z 3 różnymi strefami chwytu. Wersje ze standardowymi przerzutkami. Atwy w montażu mechanizm zaciskowy. Kompatybilny z kierownicami z włókna węglowego.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.4
Szerokość2.36
Numer części42410005
Model42410005
GwarancjaBrak

3. ODI

#ad

Czarne, ODI Uchwyty MTB Vans Lock On-System, D30VNB-B, 130 mm

#ad
ODI #ad - Odi uchwyty mtb vans lock-on - profil: podeszwy vans waffle design - w zestawie czarne zaślepki i pierścienie zaciskowe - Dzięki rozmieszczeniu i strukturze profilu podeszwy waflowej wyjątkowo poręczne i antypoślizgowe - System Lock-On - Długość: 130 mm - Kolory: s. Czarny, czerwony, biały.
MarkaODI #ad
ProducentODI #ad
Wysokość10.43
Długość17.91
Waga0.3
Szerokość13.39
Numer części59-8769K
ModelD3OVNB-B

4. ODI

#ad

130 mm, ODI Uniseks – uchwyty Elite Pro dla dorosłych, szare

#ad
ODI #ad - Podwyższona prążkowana wyściółka zapewnia najwyższą amortyzację uderzeń, bez uczucia zbyt dużego uchwytu. Wzmocnione zaślepki kierownicy wykonane z wytrzymałego materiału kompozytowego, zmniejszają zużycie uchwytu i przedłużają jego żywotność. Zgłoszony do opatentowania materiał kompozytowy ODI zapewnia doskonałą amortyzację podczas uderzeń, bez konieczności rezygnacji z wytrzymałości. Struktura kratki zapewnia dodatkową stabilność. Jednostronne mocowanie zapewnia bardziej praktyczny uchwyt i lepszy komfort na uchwycie zewnętrznym.
MarkaODI #ad
ProducentODI #ad
Wysokość1.25
Długość9.25
Waga0.26
Szerokość5.5
Numer częściD33EPH-B
ModelD33EPH-B
Gwarancjanie

5. Ergon

#ad

Do rowerów Touring i MTB, Ergon, Uchwyty rowerowe GP3 Lock-on, czarno-szare i SKS Germany Topage, rozmiar L, regularne kompatybilność, uchwyt na butelkę do rowerów, 18 x 10 x 10 cm

#ad
Ergon #ad - Produkt 1: oryginalny: seria gp pochodzi z uchwytu skrzydełkowego. Produkt 2: regulowany haczyk umożliwia bezpieczne blokowanie butelek na napoje oraz standardowych butelek PET o pojemności 1 l – 1, 5 l, a dzięki wytrzymałemu tworzywu sztucznemu zapewnia maksymalną stabilność. Produkt 2: uchwyt na napoje topage oraz prawie wszystkie produkty SKS Germany są produkowane w Niemczech i tym samym stanowią przekonujący dowód jakości.

Produkt 2: nadaje się do stosowania na każdym rowerze: plastikowy uchwyt na butelki jest wszechstronny i optymalnie nadaje się do trekkingu, crossu, podróży, fitnessu, wyścigów i rowerów górskich. Produkt 1: najczyste materiaŁy: uchwyt gp compound jest w 100% "made in germany" i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości. Kompatybilny z kierownicami węglowymi. Zacisk zapobiega przekręcaniu się po montażu. Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję komfortu dla wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownic. Produkt 1: indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować.

Produkt 1: totalny komfort: dzięki serii gp palce, obolałe dłonie lub zmęczone przedramiona należą już do przeszłości. Produkt 2: rowerowy uchwyt na napoje z elastycznego tworzywa sztucznego: TOPCAGE firmy SKS Germany dzięki swojej lekkiej wadze wynoszącej zaledwie 53 g i doskonałemu wykonaniu jest idealnym uchwytem na butelki dla Twojego roweru. Jedyny w swoim rodzaju kształt uchwytu rozkłada nacisk, odciąża nerw łokciowy i jednocześnie wspomaga odciążenie tunelu nadgarstka oraz eliminację bólu poprzez korektę postawy dłoni.
MarkaErgon #ad

6. Ergon

#ad

Ergon, Ergonomiczne uchwyty rowerowe z blokadą GP4 ze wsparciem Bar-End, do rowerów turystycznych i trekkingowych, rozmiar L, czarne/szare, regularna kompatybilność

#ad
Ergon #ad - Optymalnie nadaje się do rowerów górskich, rowerów turystycznych. Nie nadaje się do kierownic Gripshift lub karbonowych. Uproszczony mechanizm zaciskowy. Ergon omowy fullsize Barend z kompozytu szklanego z gumowaną powierzchnią chwytu.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.71
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10065
ModelGP4
GwarancjaBrak

7. Ergon

#ad

GP1 Lock-on uchwyty rowerowe | kompatybilne z Rohloff/Nexus | do rowerów Touring i MTB | czarne | duże, Ergon

#ad
Ergon #ad - Indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować. Kompatybilny z kierownicami z włókna węglowego. Jedyny w swoim rodzaju kształt uchwytu rozkłada nacisk, odciąża nerw łokciowy i jednocześnie wspomaga odciążenie cieśni nadgarstka oraz eliminację bólu dzięki korekcji postawy dłoni.

Uchwyty gp biokork są produkowane w 40% z korka, który pochodzi z biologicznie certyfikowanej uprawy w Portugalii. Gwarancja: 2-letnia ustawowa gwarancja na wady materiałowe i wykonawcze. Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję w zakresie komfortu podczas wycieczek i wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownicy.

Oryginalny produkt: seria gp pochodzi z początku uchwytu skrzydłowego. Całkowity komfort: dzięki serii gp gołębi palców, bolące dłonie lub przemęczone przedramiona należą już do przeszłości. Najczystsze materiały: uchwyt gp jest w 100% "made in germany" i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości. Zacisk zapobiega skręcaniu się po montażu.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.4
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10205
ModelGP1
Gwarancja24 Miesiące

8. Ergon

#ad

GP3 Lock-on uchwyty rowerowe, czarno-szare, do rowerów Touring i MTB, rozmiar S, regularne kompatybilne, Ergon

#ad
Ergon #ad - Dzięki uchwytowi gp ergon rozpoczął rewolucję komfortu dla wszystkich rowerzystów, którzy używają prostych kierownic. Całkowity komfort: dzięki serii gp palce, obolałe dłonie lub zmęczone przedramiona należą już do przeszłości.

Uchwyty gp biocork są produkowane w 40% z korka, który pochodzi z biologicznie certyfikowanej uprawy w Portugalii. Jedyny w swoim rodzaju kształt uchwytu rozkłada nacisk, odciąża nerw łokciowy i jednocześnie wspomaga odciążenie tunelu nadgarstka oraz eliminację bólu poprzez korektę postawy dłoni. Indywidualne dopasowanie: kuty aluminiowy zacisk umożliwia indywidualne ustawienie kąta uchwytu i w razie potrzeby można go łatwo regulować.

Gwarancja: 2-letnia ustawowa gwarancja na wady materiału i wykonania. Oryginalny produkt: seria gp pochodzi z uchwytu skrzydełkowego. Kompatybilny z kierownicami węglowymi. Zacisk zapobiega przekręcaniu się po montażu. Najczystsze materiały: uchwyt gp jest w 100% wyprodukowany w niemczech i dodatkowo posiada certyfikat TÜV dla lepszej elastyczności i trwałości.
MarkaErgon #ad
ProducentERGPM|#Ergon #ad
Wysokość2.36
Długość9.84
Waga0.51
Szerokość2.36
Numer częściEG424-10031
ModelGP3
GwarancjaBrak

9. DMR

#ad

DMR Brendog DeathGrip Lock-On uchwyty Ø 29,8 mm czarne

#ad
DMR #ad - Trzyczęściowy wzór uchwytu: gofr, diament, grzyb. Miękka mieszanka gumy kraton, wersja wyścigowa w super miękkiej mieszance gumy "Race Day". Wewnętrznie podklejany po zewnętrznej stronie uchwytu i pierścień blokujący po wewnętrznej stronie. Brendan fairclough Signature Look-On uchwyt z kołnierzem. Szerokość: 29, 8 mm.
MarkaDMR #ad
ProducentDMR #ad
Wysokość1.57
Długość8.27
Waga0.22
Szerokość4.33
Numer częściDMR-G-BREN-THIN-K
ModelDMR-G-BREN-THIN-K

10. All Mountain Style

#ad

All Mountain Style Uchwyty rowerowe Berm Grip Model | uchwyty na kierownicę rowerową MTB | 135 mm – 100 g | mocne i łatwe mocowanie uchwytów na kierownicy roweru | idealne akcesoria MTB

#ad
All Mountain Style #ad - Materiał: wykonane z mieszanki polimeru i gumy, aby zapewnić najbezpieczniejszy chwyt i zapewnić trwałość uchwytów z biegiem czasu. Atwy montaż. To akcesorium jest idealne do rowerów MTB, szlakowych, rowerów górskich, enduro i freeride.

Nasze stożkowe uchwyty na kierownicę 29, 5 mm wewnątrz / 33, 9 mm na zewnątrz do rowerów górskich to lekka i trwała opcja do rowerów górskich. Długość całkowita 135 mm i waga 102 g. Różnorodność. Poczuj najlepszą przyczepność i najlepszą kontrolę na swoim rowerze. Model berm grips. Uchwyty z systemem blokowania śrubowego. Połącz je tak, aby pasowały do kolorów Twojego roweru i Twojego gustu. Nadaje się do kierownic o średnicy 30 mm. All mountain style / ams. Rodzina uchwytów rowerowych all mountain Style oferuje szeroki wybór kolorów i wzorów.
MarkaAll Mountain Style #ad
ProducentNiche Commerce SL #ad
Wysokość1.26
Długość5.31
Waga0.23
Szerokość1.26
Numer częściAMSGP2ORCM
ModelAMSGP2ORCM
Gwarancjalaut herseteller