Top 10 Kinder Staubsauger Mit Saugfähigkeit – Zabawkowe AGD

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Battat

#ad

Zmiotka ręczna, miotła z długim trzonkiem, szufelka, Battat Zabawka drewniana dla dzieci, zestaw ze stojakiem z drewna – miotła dla dzieci od 2 lat, mop i miotełka do kurzu

#ad
Battat #ad - 76 x 24 cm. Zawiera mopa, blachę do zamiatania, miotłkę dla dzieci, zmiatarkę, miotełkę do kurzu i praktyczny stojak do przechowywania. Zabawka dla dzieci ma łącznie ok.

Zabawny prezent dla chłopców i dziewczynek na urodziny i nie tylko, którzy chętnie naśladują dorosłych! Zabawka motoryczna: dzięki tej zabawce do czyszczenia można nauczyć się odpowiedzialności, zwiększyć pewność siebie, poprawić zdolności motoryczne i rozwijać koordynację ręka-oko. Zestaw zabawek z drewna z 6 elementami, który zapewnia dzieciom ważne umiejętności w gospodarstwie domowym. Zalecane dla dzieci od 2 lat. Bezpieczne i stabilne: te drewniane zabawki są realistyczne, trwałe i łatwe do trzymania.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Limited #ad
Wysokość29.7
Długość9.3
Szerokość9.3
Numer częściBT4732C1Z
ModelBT4732C1Z
GwarancjaBez gwarancji

2. Klein

#ad

Wiadro, miotła i wiele innych. I wymiary: 29 cm x 24 cm x 60 cm I zabawka dla dzieci od trzech lat, Klein Theo 6562 Leifheit wózek na miotły z wytrzymałymi akcesoriami | w zestawie mop

#ad
Klein #ad - Wózek na miotły można łatwo zmontować i oprócz mopa i wiadra, zawiera również miotłę, szczotkę ręczną i szufelkę. Made in germany i wymiary: 29 cm x 24 cm x 60 cm I Nadaje się dla dzieci od trzech lat. Podczas zabawnego sprzątania domu dzieci poznają zadania dorosłych, uczą swoją motorykę i fantazję. Wytrzymały wózek na miotły jest optymalnie wyposażony, aby pomóc mamie i tacie w sprzątaniu. Zestaw dla dzieci zawiera również urocze detale, takie jak butelka z rozpylaczem do zabawek i pudełko na środki piorące oraz gąbka i ściereczka.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość23.62
Długość11.42
Waga1.81
Szerokość9.45
Numer części6562
Model6562
Gwarancjaustawowy

3. Klein

#ad

W zestawie szufelka, Theo Klein 6626 Pure Fresh 2-częściowy zestaw miotełek ręcznych, trwały zestaw miotełek dla dzieci, zabawka dla dzieci od 3 lat

#ad
Klein #ad - Podczas zabawnego sprzątania domu dzieci poznają zadania dorosłych, uczą swoją motorykę i fantazję. Zestaw miotełek jest wykonany z wysokiej jakości kolorowego tworzywa sztucznego – optymalnie nadaje się do dobrze prowadzonego i wyposażonego dla przyjemności gospodarstwa domowego dla dzieci. Dzięki wytrzymałemu zestawowi do zamiatania pracowite dzieci są dobrze wyposażone, aby pomóc mamie i tacie w sprzątaniu. Made in germany i nadaje się dla dzieci w wieku od 3 lat. Wystarczy złapać miotłę, zmiatać okruchy, wrzucić na szufelkę i cieszyć się zabawą.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość0
Długość0
Waga0.17
Szerokość0
Numer części6626
Model6626
GwarancjaPrawnie

4. Klein

#ad

Odkurzacz zasilany bateriami z funkcją ssania i dźwięku, w zestawie akcesoria do czyszczenia, Theo Klein 6742 Vileda wózek na miotły, zabawka dla dzieci od 3 lat

#ad
Klein #ad - Wózek na miotły vileda w zabawny sposób wspiera motorykę, zrozumienie środowiska przez dzieci i zadania dorosłych. Szczególną zaletą jest odkurzacz z zasilaniem bateryjnym funkcją ssania i dźwięku. Dzięki temu wózkowi na miotły wraz z odkurzaczem, kolumna sprzątająca jest w pełni wyposażona, aby pomóc mamie i tacie w sprzątaniu. Wózek na miotły zawiera wiadro do czyszczenia, blachę do zamiatania, mop i miotłę. Made in germany | wymiary: 29 cm x 24 cm x 60 cm | nadaje się dla dzieci od trzech lat I Wymagane baterie: 2 x R20 – nie wchodzą w zakres dostawy.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość23.62
Długość11.42
Waga2.65
Szerokość9.45
Numer części6742
Model6742
GwarancjaZgodnie z prawem.

5. Casdon

#ad

Casdon Zabawkowa imitacja odkurzacza Dyson Ball

#ad
Casdon #ad - Z tyłu znajduje się zdejmowany pojemnik na brud. Bezpośrednia replika najnowszego modelu "Ball" firmy Dyson. Podobnie jak w przypadku oryginału wszystko obraca się i porusza. Odkurzacz do gier posiada odpowiednią siłę ssania. Zapewnia symulowany efekt wirowania z kolorowymi, obracającymi się kulkami.
MarkaCasdon #ad
ProducentCASDON #ad
Wysokość5.5
Długość19.5
Waga2
Szerokość7
Numer części66102
Model66102

6. Casdon

#ad

Casdon Deluxe Hetty wózek do sprzątania. Różowy wózek do czyszczenia zabawek dla dzieci od 3 lat. Zawiera różne przybory do fantazyjnych odgrywania ról

#ad
Casdon #ad - Kumpel do czyszczenia: ten luksusowy wózek do czyszczenia ma wszystko, co jest potrzebne do gruntownego czyszczenia. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, etykietą lub instrukcją.

Z uroczą buzią hetty: maluchy absolutnie pokochają odkrywanie magii Hetty i zobaczą swoją słodką twarz wszędzie na produktach. Wspiera nieskończoną wyobraźnię: czy to wycieranie kurzu, szczotkowanie czy wycieranie, maluchy uczą się wielu sposobów odkrywania swojej wyobraźni.
MarkaCasdon #ad
ProducentCASDON #ad
Wysokość21.57
Długość11.02
Waga2
Szerokość12.2
Numer części675
Model675
Gwarancjabez gwarancji

7. Klein

#ad

Klein Theo 6310 Pure Fresh Classic 2-częściowy zestaw miotły dla dzieci z szufelką I wymiary: 24 cm x 15 cm x 8 cm I zabawka dla dzieci od 3 lat

#ad
Klein #ad - Wystarczy złapać miotłę, zmiatać okruchy, wrzucić na szufelkę i cieszyć się zabawą. Made in germany i wymiary: 24 cm x 15 cm x 8 cm I Nadaje się dla dzieci od trzech lat. Akcesoria zestawu dla dzieci to szczotka ręczna i szufelka z wysokiej jakości tworzywa sztucznego w kolorze czarno-białym. Podczas zabawnego sprzątania domu dzieci poznają zadania dorosłych, uczą swoją motorykę i fantazję. Dzięki wytrzymałemu zestawowi do zamiatania pracowite dzieci są dobrze wyposażone, aby pomóc mamie i tacie w sprzątaniu.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość3.15
Długość9.45
Waga0.25
Szerokość5.91
Numer części6310
Model6310
Gwarancjaustawowy

8. Klein

#ad

Theo Klein 5862 brązowa walizka fryzjerska | z suszarką do włosów na baterie | liczne akcesoria do stylizacji i stylizacji | zabawka dla dzieci od trzech lat

#ad
Klein #ad - Ozdoby do włosów, lustro, szminka i perfumy należą do eleganckiego etui kosmetycznego. Uczesywanie i układanie fryzury sprawia dzieciom radość i trenuje motorykę, wyobraźnię i kreatywność. Szczególnie popularna jest suszarka do włosów w kolorze brązowym, która może nawet dmuchać. Wymiary: 27, 5 cm x 16, 5 cm x 16 cm i nadaje się dla dzieci od trzech lat I Wymagane baterie: 1 x R6-AA - nie wchodzi w zakres dostawy. Piękna walizka z praktycznym uchwytem jest dobrze przygotowana do każdej stylizacji włosów.
MarkaKlein #ad
ProducentTheo Klein #ad
Wysokość6.3
Długość10.83
Waga2.02
Szerokość6.5
Numer części5862
Model5862
Gwarancjaustawowy

9. Casdon

#ad

Casdon Henry & Hetty Zabawka. Henry Deluxe wózek do sprzątania. Czerwony zestaw do zabawy w stylu Henry z działającym odkurzaczem ręcznym i akcesoriami. Zestaw wózków do czyszczenia dla dzieci od 3

#ad
Casdon #ad - Waga: 1, wiadrem, miotłą ręczną i 2 zabawkowymi butelkami na środki czyszczące. Wymagane 3 baterie AA. Nauka zabawy: podczas zabawy z zabawkami casdon henry & hetty dzieci uczą się i rozwijają cenne umiejętności. Zabawka z motywem henry'ego: podczas zabawy małe dzieci chętnie robią to, co robią duże; wspieraj swoją wyobraźnię za pomocą wózka do czyszczenia zabawek Henry dla dzieci, zestawu do zabawy deluxe inspirowanego prawdziwym odkurzaczem Henrym.

Zakres dostawy: wózek na kółkach henry z odkurzaczem ręcznym, 8 cm wys. Wielogodzinne zabawy z buddami: czy wycieranie kurzu, zamiatanie czy wycieranie – dzięki wielu urządzeniom do czyszczenia zestawu do zabawy dzieci mają nieskończone możliwości zabawy.

Nadaje się dla dzieci od 3 roku życia: ze względu na małe części, które mogą zostać połknięte, nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 roku życia. Oprócz zestawu do czyszczenia Deluxe seria zawiera zabawki takie jak odkurzacz, mop i wiadro oraz zabawki do czyszczenia wózków sprzedawane oddzielnie. Wymiary produktu: 28 cm dł. X 31 cm szer. Wszystkie przybory są czerwone i mają przyjazną dla Henry'ego twarz. X 54, miotłą, mopem, 31 kg.
MarkaCasdon #ad
ProducentCASDON #ad
Wysokość21.57
Długość11.02
Waga2
Szerokość12.2
Numer części674
Model674
GwarancjaBrak gwarancji producenta i usługi bez wymiany.

10. Battat

#ad

Battat BT2741C1Z Odkurzacz dziecięcy z muzyką, zabawka domowa – zabawka dla dziewczynek i chłopców od 2 lat, światłami i realistycznymi dźwiękami, kolorowy

#ad
Battat #ad - Zabawny prezent dla dziewcząt i chłopców na urodziny i nie tylko. Z piosenkami: dzieci mogą podczas zabawy słuchać 2 różnych piosenek i śpiewać. 22 x 13 x 38 cm. Zabawka dla dzieci ma ok. Ten odkurzacz do zabawy jest zalecany dla dzieci w wieku od 2 lat. Ten odkurzacz do zabawy zapewnia mnóstwo muzycznej zabawy – dzięki światełkom, dźwiękom i odbijającym się perełkom. Baterie w zestawie: potrzebne są 3 baterie AAA i wchodzą w zakres dostawy. Zabawka wspomagająca rozwój: Kiedy dzieci przesuwają ten odkurzacz do zabawy, rozwijają zdolności motoryczne.
MarkaBattat #ad
ProducentBranford Ltd. #ad
Wysokość17
Długość9.25
Szerokość8.75
Numer częściBT2678Z
ModelBT2741C1Z
GwarancjaGwarancja ustawowa