Top 10 Home Security Systems – Domowe systemy alarmowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Eldat

#ad

Opieki nad starszymi i pielęgniarkami, Wezwanie alarmowe z radiową obrożą alarmową do pielęgnacji seniorów, zestaw wezwania opieki z funkcją potwierdzenia

#ad
Eldat #ad - Zabierz ukochaną boję się, że w nagłych wypadkach nie usłyszysz się. 30 metrów. Dla wieńców i seniorów zawsze pod ręką. Wodoszczelny nadajnik o dużym zasięgu: nadajnik jest lekki i przyjemny w noszeniu dzięki miękkiej, bezpiecznej obroży. Odbiornik reaguje jedną z 3 wybieranych melodii dzwonienia i błyskowych sygnałów LED.

Programowanie na nadajniku nigdy się nie zgubi. Bez obaw przejdź do swojego zajęcia, również poza zasięgiem słuchu osoby może potrzebować Twojej pomocy. Mobilny odbiornik: odbiornik można dowolnie wyjąć z gniazdka i podłączyć do innego gniazdka. W trudnych warunkach radiowych lub gdy wymagany jest większy zasięg, system można rozszerzyć o repeater gniazdka ELDAT. Zestaw może ewentualnie można uzupełnić innymi nadajnikami i odbiornikami z serii produktów ELDAT Easywave, aby spełnić Twoje osobiste wymagania.

Zasięg nadajnika w domu wynosi ok. Najprostsza obsługa: krótkie naciśnięcie na nadajnik obroży uruchamia się połączenie alarmowe. Nadajnik pokwitowania na przykład, umożliwia odłączenie sygnału z odległości. Większe bezpieczeństwo dzięki funkcji potwierdzenia: ponieważ każde połączenie musi zostać potwierdzone przez odbiorcę nie traci już żadnego połączenia pomocniczego.
MarkaEldat #ad
ProducentEldat #ad
Waga0.07
Numer częściRS19-5001E-11
ModelSiPa2

2. eufy Security

#ad

Eufy Security by Anker, czujnik drzwi wejściowych, 2 lata baterii, wykrywa otwieranie/zamykanie drzwi i okien, steruje innymi urządzeniami monitorującymi HomeBase,, wyłącza alarm, wysyła alarm

#ad
eufy Security #ad - W zestawie: urządzenie czujnikowe, uchwyt magnetyczny, śruby mocujące, instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim oraz nieskomplikowana obsługa klienta. Dziecinnie łatwa instalacja: wystarczy zdjąć taśmę i zamocować czujnik na drzwiach lub oknie. 2 lata czasu pracy baterii: mocna bateria CR-123A gwarantuje wydajność do 730 dni. Alarm 100 decybeli: po rozpoznaniu włamania rozbrzmiewa głośny sygnał alarmowy w domowej bazie i natychmiast otrzymasz powiadomienie. Gotowe. Do drzwi i okien: kompaktowa konstrukcja pasuje do każdych drzwi i ram okiennych.
Markaeufy Security #ad
Producenteufy #ad
Wysokość0.87
Długość2.91
Waga0.15
Szerokość1.1
Numer częściAK-T89003D3
ModelAK-T89003D3
Gwarancja12 miesięcy

3. ABUS

#ad

Abus HomeTec Pro klawiatura sterowana na fale radiowe

#ad
ABUS #ad - Przyznawanie czasów zamknięcia: kto może wejść do biura lub domu? - Okresy czasu można określić. Element wieloczęściowego systemu abus hometec pro: nigdy więcej nie szukaj klucza – proste naciśnięcie przycisku i drzwi wejściowe są już otwarte.

Szyfrowanie aes-128-bitowe zapewnia bezpieczeństwo: uprawnienia dostępu mogą być przyznawane indywidualnie, np. Nowoczesny komfort obsługi bez klucza: klawiatura do otwierania drzwi wejściowych do domu i mieszkania, pomieszczeń biurowych, pomieszczeń usługowych – sterowany radiowo napęd zamka do drzwi HomeTec Pro musi być zainstalowany. Dla sprzątaczy - do 32 użytkowników. Wysoka jakość i proste: podświetlany wyświetlacz dotykowy do wprowadzania kodu i indywidualnych ustawień - klucze lub pilot zdalnego sterowania mogą pozostać w domu - szybki i bezprzewodowy montaż.
MarkaABUS #ad
ProducentABUS August Bremicker Soehne KG #ad
Wysokość1.14
Długość5.55
Waga0.56
Szerokość3.07
Numer części10125
Model10125
Gwarancja24 Miesięcy

4. Ring

#ad

Zestaw alarmu Ring z 5 elementami – domowy system bezpieczeństwa z opcjonalnym monitoringiem wspomaganym – bez długoterminowych zobowiązań

#ad
Ring #ad - 24 godziny, zdalna aktywacja i dezaktywacja za pomocą telefonu, tryby bezpieczeństwa, kompatybilność z urządzeniami Alexa oraz powiadomienia na urządzeniach mobilnych w czasie rzeczywistym. Masz pytania lub potrzebujesz pomocy? skontaktuj się z Obsługą Ring: nr tel.

Alarm ring, kiedy ktoś wchodzi do pomieszczenia, bardziej inteligentny sposób ochrony Twojego domu – od wewnątrz do zewnątrz. Alarm ring to niedrogie rozwiązanie do kompleksowej ochrony domu. Zintegrowane funkcje dostępne natychmiastowo: bateria rezerwowa zapewniająca działanie przez maks. Otrzymuj powiadomienia na swoim smartfonie, otwiera okno lub powoduje uruchomienie syreny alarmowej. Bez długoterminowych zobowiązań czy opłat za anulowanie abonamentu. Zestaw z 5 elementami zawiera stację bazową, wykrywacz ruchu, czujnik kontaktu, klawiaturę oraz przedłużacz zasięgu.

Dostosuj alarm ring, aby najlepiej pasował do Twojej nieruchomości. Możesz zarządzać alarmem Ring i innymi swoimi produktami Ring za pomocą darmowej aplikacji Ring. 00 800 87 00 97 81 lub e-mail help@ring. Com. Możesz łatwo samemu zainstalować alarm Ring w ciągu kilku minut, nie są potrzebne narzędzia ani profesjonalna instalacja. Dodaj kolejne komponenty alarmowe, takie jak wykrywacze ruchu i czujniki kontaktu dla zapewnienia kompleksowej ochrony domu.
MarkaRing #ad
Producentring #ad
Wysokość0.94
Długość3.23
Waga0.09
Szerokość0.98
Numer części53-025186
Model4SD1E90EU0

5. Paxton

#ad

Box of 10 by Paxton, Paxton FOB 695 – 644 Net2 proximity keyfobs

#ad
Paxton #ad - Opakowanie. Paxton 695 – 644 szt. Wisiorek net2 posiada niebieską paskiem. Net2 wisiorek aby użyć z paxton Access Control systemu.
MarkaPaxton #ad
ProducentPaxton #ad
Numer części695-644
Model695-644

6. Safe2Home

#ad

Biura, alarm SMS, Safe2Home® Radiowy system alarmowy SP210 z ochroną sabotażową i sterowaniem światłem – niemiecki – system alarmowy GSM WLAN, w zestawie akcesoria i czujniki, system alarmowy do domu

#ad
Safe2Home #ad - W razie pytań nasz dział obsługi klienta pomoże Ci. Zakres dostawy: duży zestaw z serii sp210: 1 x podstawa, 2 x karta rfid/chip – 2 x czujnik ruchu – 1 x gniazdko radiowe, 1 x solarna syrena zewnętrzna – 8 x czujnik okienny/drzwi – 2 x pilot zdalnego sterowania, 1 x zasilacz sieciowy do podstawy – 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim.

Rozszerzony: następca serii sp110 – teraz z modułem wi-Fi 2, 4/5 GHz – duży zestaw alarmowy z akcesoriami – łatwy montaż. Prosty: ten system bezpieczeństwa nadaje się do samodzielnego montażu – każdy krok instalacji alarmowej jest szczegółowo wyjaśniony w podręczniku może nie być dostępna w języku polskim. Bezpieczeństwo: system włamania do twojego domu jest wyposażony w funkcję GSM otrzymasz wiadomość za pośrednictwem połączenia telefonicznego lub wiadomości SMS w przypadku alarmu.

Można dodatkowo ustawić ustawienia za pomocą aplikacji na smartfon. Jakość: wysokiej jakości radiowy system alarmowy do twojego domu – mieszkanie – biuro z modułem GSM 4G i WiFi – powiadomienia w przypadku alarmu za pośrednictwem wiadomości SMS lub aplikacji – z ochroną sabotażową.
MarkaSafe2Home #ad
ProducentSafe2Home #ad
Numer częściSP11-990001-komplett
ModelSP11-990001-komplett

7. HXLZYF

#ad

Bezprzewodowy system alarmowy z aplikacją 2,4 GHz i 5 GHz WLAN, ochrona przed zwierzętami, czujniki drzwi, HXLZYF Domowy system alarmowy, bezprzewodowy 16-częściowy zestaw: koncentrator alarmowy

#ad
HXLZYF #ad - Bezprzewodowy czujnik drzwi wykrywa – wykorzystuje technologię HALL, aby zminimalizować fałszywe alarmy. Możesz aktywować bluetooth w telefonie, 4 GHz lub 5 GHz. Regulowany system alarmowy yiseele w domu – zestaw zawiera bazę alarmową, 10 czujników kontaktowych do okna/drzwi, 1 czujnik ruchu przeciw zwierzętom domowym do korytarzy/pomieszczeń i 2 piloty zdalnego sterowania z syreną 120 dB.

Zasięg sygnału jest wystarczająco duży, aby dotrzeć do każdego zakątka większości domów. Nie krępuj się dodawać więcej komponentów, gdzie jesteś, czujnik dymu itp. Bez względu na to, pir, takich jak czujnik drzwi, dzwonek do drzwi, czujnik wody, zasilany energią słoneczną bezprzewodową syrenę dźwiękową i świetlną, możesz zmienić tryb bezpieczeństwa i zarządzać urządzeniami za pomocą aplikacji. Idealnie zakrywa całe pomieszczenie, jeśli zostanie umieszczone w rogu. Spersonalizuj swoje bezpieczeństwo w domu – dostosuj swój bezprzewodowy system alarmowy w aplikacji w jaki sposób czujniki chronią Twój dom i wybierz preferowany tryb akcesoriów do alarmu.

System alarmowy z dwupasmowym wi-fi: alarm działa z dwupasmowym wi-fi o częstotliwości 2, aby znaleźć dostępne sieci do połączenia z Wi-Fi 2, 4 GHz lub 5 GHz. Instalacja diy – idealna do mieszkań i mieszkań. Zakrywa całe pomieszczenie – czujnik ruchu wykrywa aktywność w promieniu 12 stóp, ma pole widzenia 90 stopni i dobrze radzi sobie ze zwierzętami domowymi o wadze do 50 kg. Sterowanie głosem – trybami "nieobecny", "rozmyty" i "w domu" można łatwo sterować za pomocą zestawu głośnomówiącego.
MarkaHXLZYF #ad
ProducentHXLZYF #ad
Wysokość3.54
Długość9.84
Szerokość7.09
Model800
Gwarancja2 lata gwarancji producenta.

8. Safe2Home

#ad

W zestawie czujniki – system alarmowy, Safe2Home® Zestaw radiowych systemów alarmowych SP110 z ochroną przed sabotażem, biura, syrena solarna – niemiecki – system alarmowy GSM SMS – alarmy do domu

#ad
Safe2Home #ad - Wynik testu 91, 6% – zestaw podstawowy został wykonany z oceną? przetestowany – radiowe systemy alarmowe kompletny system Safe2Home Sabotaż ochrona Twojego domu i funkcja GSM / SMS - w zestawie akcesoria - łatwy montaż. Ten system bezpieczeństwa nadaje się do samodzielnego montażu.

Kompletny zestaw – możliwość indywidualnego rozbudowy: możesz w każdej chwili rozszerzyć tę serię Safe2Home o wiele innych kompatybilnych czujników: syrena zewnętrzna, czujnik ruchu, chip RFID, inne czujniki itp. Jeśli mimo to masz pytania, nasz dział obsługi klienta chętnie Ci pomoże. Serię safe2home można w każdej chwili rozszerzyć o wiele kompatybilnych czujników, syreny itp. Wyszukaj safe2home w serwisie amazon - wyłączenie za pomocą chipu rfid jest dodatkowo możliwe – możliwość programowania wielu numerów – z syreną zewnętrzną w zestawie z akumulatorem na przykład w przypadku awarii zasilania.

Wyszukaj Safe2Home. Zakres dostawy: system alarmowy safe2home 1. 0 zestaw: 1 x jednostka podstawowa, 1 x solarna syrena zewnętrzna - 8 x czujnik okienny/drzwi - 2 x pilot zdalnego sterowania, 2 x czujnik ruchu, 1 x zasilacz sieciowy do podstawy, 2 x karta RFID/CHIP, 1 x instrukcja obsługi może nie być dostępna w języku polskim. Każdy krok instalacji alarmowej jest szczegółowo wyjaśniony w języku niemieckim i angielskim.
MarkaSafe2Home #ad
ProducentSafe2Home #ad
Waga6.39
Numer częściSP11-770001-komplettMS

9. NUKI

#ad

Z akumulatorem Power Pack, Nuki Smart Lock 3.0 Pro, atest AV-TEST,, elektroniczny zamek do drzwi sprawia, inteligentny zamek do drzwi z modułem WiFi do zdalnego dostępu, że smartfon staje się kluczem

#ad
NUKI #ad - Bez wiercenia i wkręcania. Auto unlock & lock'n'go – elektryczny zamek do drzwi otwiera się i zamyka automatycznie po powrocie do domu i wychodzeniu z domu. Smartfon może pozostać w kieszeni.

Zdalne sterowanie blokadą drzwi – smartfon i smartwatch stają się inteligentnym kluczem: Nuki Smart Lock 3. 0 pro można wygodnie i bezpiecznie sterować zdalnie dzięki modułowi WiFi. Gwarancja bezpieczeństwa – komunikacja smart door Lock jest zgodna ze standardami bezpieczeństwa nowoczesnej bankowości internetowej. Atwa instalacja – zamek do drzwi smart home można zamontować po wewnętrznej stronie drzwi, niewidoczny z zewnątrz i można go usunąć bez pozostawiania śladów.

Zostało to potwierdzone przez niezależnych ekspertów i instytutów ds. Bezpieczeństwa. Integracja smart home – dla jeszcze większego komfortu zamek do drzwi Smart Lock można natychmiast połączyć z usługami Smart Home, takimi jak Apple HomeKit, Amazon Alexa lub Google Home.
MarkaNUKI #ad
ProducentNuki Home Solutions GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość4.33
Waga1.7
Szerokość2.36
Numer części220642
Model220642

10. AGSHOME

#ad

Google, zestaw bezpieczeństwa do domu, AGSHOME System alarmowy, bezpieczeństwo, bezprzewodowy, możliwość rozszerzenia – kompatybilny z Alexa, 15 sztuk, 120 dB, system włamywaczy, bezprzewodowy, Wi-Fi

#ad
AGSHOME #ad - Obsługuje rozszerzenie do 20 czujników, które można dodać do stacji alarmowej. Pilot zdalnego sterowania: za pomocą pilota zdalnego sterowania można ustawić opcje wyłączania, dzwonienia, alarmu i paniki w odległości 15 metrów. Dostosuj swój system alarmowy w domu: do różnych pomieszczeń w domu można dodać dodatkowe czujniki drzwi i okien, czujniki ruchu, bezprzewodowe dzwonki do drzwi i czujniki wody.

Alarm wifi: chroń swój dom w inteligentny sposób za pomocą alarmu agshome. Bez umowy, bez opłat abonamentowych. System alarmowy smart home: system alarmowy agshome to kompletny system alarmowy do domu, mieszkania, garażu i biura. Połączenie bezprzewodowe nie uszkadza ściany. Stacja alarmowa powinna być zawsze podłączona do zasilacza sieciowego. 15-częściowy zestaw z syreną 1-120 db, 10 czujnikami drzwi i okien oraz 2 pilotami zdalnego sterowania, 1 czujnikiem ruchu i 1 klawiaturą radiową.

Atwa instalacja: łatwa instalacja w kilka minut bez użycia narzędzi. Akumulator buforowy pracuje przez 8 godzin, tylko jako bateria awaryjna. Masz pełną kontrolę nad alarmem za pomocą aplikacji Smart Life i otrzymujesz natychmiastowe powiadomienia o alarmach w domu. Za pomocą taśmy antygrawitacyjnej w zestawie można zamocować pilota alarmowego do otwartych drzwi w dowolnym miejscu i w każdej chwili go usunąć.
MarkaAGSHOME #ad
ProducentAGSHOME #ad
Wysokość1.85
Długość9.06
Szerokość6.65
ModelA-15PACK