Top 10 Heart Rate Watch – Smartwatche

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WeurGhy

#ad

IP68, zegarek sportowy z połączeniami Bluetooth, 1,85 cala Smar twatch z pełnym ekranem dotykowym, zegarek fitness, kompatybilny z systemem iOS / Android, Smartwatch dla kobiet i mężczyzn

#ad
WeurGhy #ad - Dzięki zegarkowi sportowemu możesz intuicyjnie zrozumieć swój status fitness. Możesz wykonywać lub odbierać połączenia bezpośrednio z inteligentnego zegarka, dzięki wyraźnej jakości dźwięku i stabilnemu sygnałowi. 112 trybów sportowych i wodoszczelność ip68: zegarek fitness oferuje ponad 100 trybów sportowych wewnątrz i na zewnątrz, które obejmują ponad 100 różnych dyscyplin sportowych, skakanka, piłka nożna, takich jak bieganie, joga, wspinaczka górska itp.

Smartwatch 1, 85", 85 cala z kolorowym ekranem hd i ponad 100 cyferblatami: nowo zaprojektowany smartwatch dla mężczyzn i kobiet jest wyposażony w kolorowy ekran dotykowy HD o przekątnej 1, który zapewnia lepszy widok i wrażenia z obsługi. Skrupulatny asystent życia: smartwatch jest wyposażony w wiele praktycznych funkcji do codziennego użytku, sterowanie muzyką, stoper, prognozę pogody, w tym zegarek, krokomierz, przypomnienie o siedzeniu i inne funkcje.

Centrum zarządzania zdrowiem przez 24 godziny: smartwatch jest wyposażony w najnowszą technologię czujników LC11S, która może dokładnie monitorować tętno przez całą dobę, tlen we krwi, ciśnienie krwi. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: połącz zegarek z telefonem komórkowym przez Bluetooth.
MarkaWeurGhy #ad
ProducentWeurGhy #ad
Wysokość0.87
Długość10.87
Szerokość3.43
Numer częściRL-S5

2. dotn

#ad

1,85" Smart Watch, dotn Smartwatch męski i damski z funkcją telefonu, 112 trybów sportowych

#ad
dotn #ad - Może również monitorować stan snu i zapewnić kompleksową analizę jakości snu budzenie, aby sprawdzić dane dotyczące monitorowania ciała, które pomogą Ci lepiej zrozumieć stan zdrowia. Zegarek sportowy nadaje się do smartfonów z systemem Android 5. 0+ oraz iOS 9.

0+. Połącz smartwatch android z aplikacją, głęboki sen, która może monitorować tętno i SpO2 w czasie rzeczywistym przez całą dobę. Inne funkcje i długi czas pracy baterii: ten zegarek fitness posiada wiele praktycznych funkcji, budzik, timer, znajdowanie telefonu itp. W aplikacji gloryfit dostępnych jest ponad 200 cyferblatów do wyboru, 85 cala o rozdzielczości 240 x 280 HD, można również tworzyć zdjęcia DIY, aby dostosować swój spersonalizowany cyferblat. Gorące prysznice, surfowanie i inne scenariusze nie są zalecane.

Po otrzymaniu połączeń, Twitter, aby powiadomić. Całość jest kwadratowa i zaokrąglona, cyferblat "zrób to sam": Smart Watch ma duży ekran 1, stabilna i elegancka. Po pomyślnym połączeniu smartwatcha z telefonem komórkowym za pomocą Bluetooth można wykonywać, Facebook, wiadomości WhatsApp, YouTube itd. Wiadomości sms, odbierać i odrzucać połączenia bezpośrednio z smartwatcha. Wodoszczelność ip68 sprawia, w tym bieganie, które zostały spalone podczas treningu, badmintona itp.
Markadotn #ad
Producentdotn #ad
Wysokość0.67
Długość10.83
Waga0.23
Szerokość2.95
ModelP66D

3. Apple

#ad

Złota, piaskowy róż, 40 mm aluminiowa obudowa, sportowa bransoletka, Apple 2020 Watch SE GPS

#ad
Apple #ad - Duży wyświetlacz Retina OLED. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego tętna oraz powiadomienia w przypadku zaburzeń rytmu serca.

Obudowa, taśma, magnetyczny kabel do ładowania USB-A 1 m. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Zapłać bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka za pomocą Apple Pay. Konstrukcja odporna na pływanie. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, chodzenie, joga, jazda na rowerze, pływanie i taniec. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.36
Długość10.47
Waga0.75
Szerokość2.99
Numer częściMYDN2FD/A
ModelMYDN2FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

4. VKROBAG

#ad

Zegarek fitness 1,85" z funkcją telefonu, 100+ trybów sportowych, VKROBAG Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, pulsometrem, inteligentny zegarek z krokomierzem, wodoszczelność IP68, monitorem snu,

#ad
VKROBAG #ad - Smartwatch z funkcją telefonu, twitter, odbierać i odrzucać bezpośrednio z zegara fitness. Trwały akumulator i kompatybilność: smartwatch z systemem android jest wyposażony w dużą baterię 200 mah, która wytrzymuje 5-7 dni przy 2-godzinnym ładowaniu i w trybie czuwania do 30 dni.

W aplikacji możesz wybrać spośród ponad 100 pięknych cyferblatów lub po prostu spersonalizować i przesłać swój ulubiony obraz, aby pokazać swój niepowtarzalny styl. Ten zegarek fitness jest kompatybilny z większością smartfonów i obsługuje system iOS i Android. Monitorowanie stanu zdrowia: krokomierz posiada zaokrąglony czujnik fotoelektryczny, wyszukiwanie telefonu, który monitoruje tętno przez 24 godziny, sterowanie muzyką, dzięki czemu zawsze będziesz informowany o swoim stanie zdrowia.1100+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: męskie zegarki sportowe mają 100+ trybów sportowych, pomaga lepiej osiągnąć cele treningowe.

Bluetooth 5. 3 zapewnia wyraźniejsze połączenia. Dzięki wodoodpornej konstrukcji ip68, nawet jeśli nosisz bransoletkę fitness podczas mycia rąk, zużycia kalorii, odległości i kroków spalonych podczas treningu, badminton itp. Pomaga poprawić jakość snu, sterowanie kamerą, rejestrując dane dotyczące snu głębokiego i lekkiego. Spełnia Twoje codzienne potrzeby. Whats, facebook, powiadomienie: Smartwatch męski jest wyposażony w wbudowany mikrofon głośnikowy.
MarkaVKROBAG #ad
ProducentVKROBAG #ad
Numer częściT50S-001
ModelT50S

5. Csasan

#ad

Krokomierzem, monitorem snu, z pulsometrem, wodoszczelność IP68, 112 trybów sportowych, ekran dotykowy, zegarek fitness do urządzeń z systemem iOS, Csasan Smartwatch męski z funkcją telefonu, 1,85" HD

#ad
Csasan #ad - Obsługuje również powiadomienia o wiadomościach w czasie rzeczywistym z aplikacji takich jak WhatsApp, pracą i życiem prywatnym, Instagram, umożliwia pozostawanie w kontakcie w czasie rzeczywistym z sieciami społecznościowymi, Facebook, dzięki czemu codzienne czynności są wygodniejsze.100+ trybów sportowych i wodoszczelność ip68: smartwatch z funkcją telefonu oferuje ponad 100 pełnych trybów sportowych, koszykówka, zapewnia dokładne dane treningowe, jazda na rowerze, chodzenie, bieganie, piłka nożna i wiele innych, takich jak bieganie, skakanie, aby zaspokoić codzienne potrzeby treningowe.

Długi czas pracy baterii i kompatybilność: smartwatche są wyposażone w akumulator 280 mah, co umożliwia szybkie ładowanie magnetyczne, co zapewnia długi czas pracy baterii. Czas ładowania wynosi zaledwie 2 godziny, zapewnia czas użytkowania do 7 dni i tryb czuwania 30 dni. Monitorowanie zdrowia i nasze życie: inteligentny zegarek posiada funkcję monitorowania stanu zdrowia w każdych warunkach pogodowych, timer, sterowanie muzyką, takich jak budzik, dzięki czemu możesz lepiej zrozumieć jakość snu.

Ekran hd 1, zapewniając w ten sposób dobrą widoczność w różnych warunkach oświetleniowych. Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: zegarek fitness z funkcją połączenia bluetooth umożliwia odbieranie lub wykonywanie połączeń na zegarku za pomocą wbudowanego mikrofonu i głośnika. Kod qr można zeskanować bezpośrednio na ekranie smartwatcha i pobrać aplikację "GloryFit". Mierzy również kroki i spalone kalorie w czasie rzeczywistym, dzięki czemu możesz trenować bardziej naukowo i efektywniej.
MarkaCsasan #ad
ProducentCsasan #ad
Waga0.22
Numer częściY6-001
ModelY6
GwarancjaCsasan Obsługuje pełny zwrot pieniędzy w ciągu 30 dni i naprawę w ciągu 24 miesięcy. Można wygodnie kupić!

6. KIPTUMTEK

#ad

Wodoszczelność IP68, do systemu iOS, zegarek fitness z monitorem tętna, monitorem snu, Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, krokomierzem, ekran dotykowy 2.01", Smart Watch z połączeniami telefonicznymi

#ad
KIPTUMTEK #ad - Dzięki wodoodporności ip68 można ją nosić podczas mycia rąk lub w deszczu. Możesz zeskanować kod qR bezpośrednio na ekranie smartwatcha lub użyć aplikacji Dafit. System monitorowania zdrowia: opaska fitness jest wyposażona w najnowszą technologię czujnika lc11s, która może dokładnie monitorować tętno przez 24 godziny na dobę.

Ulepszony duży ekran: nasz smartwatch kiptumtek dla kobiet i mężczyzn jest wyposażony w ekran full touch tft o przekątnej 2, można również tworzyć zdjęcia DIY, który zapewnia bardzo ostre i szerokie wrażenia wizualne. Aplikacja dafit oferuje również ponad 100 spersonalizowanych tał tarczowych do wyboru online, 01", aby dostosować swój spersonalizowany cyferblat. Długi czas pracy baterii i kompatybilność: zegarek fitness jest wyposażony w akumulator 300 mah, który można szybko naładować: 7-10 dni użytkowania przy czasie ładowania wynoszącym 2 godziny i 30 dni w trybie czuwania.

Aby lepiej zrozumieć swoje zdrowie fizyczne. Obsługuje również powiadomienia o wiadomościach w czasie rzeczywistym z aplikacji takich jak WhatsApp, Facebook, Instagram, wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim nadgarstku. Kompatybilny z systemem Android 5. 2 / ios 9. 0 lub nowszym. Może również automatycznie monitorować sen i analizować jakość snu poprzez głęboki i lekki sen.
MarkaKIPTUMTEK #ad
ProducentKIPTUMTEK #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Waga0.66
Szerokość4.72
Numer częściTS63
ModelTS63

7. KIPTUMTEK

#ad

Ekran dotykowy 2,01", tlen we krwi, KIPTUMTEK Smartwatch dla kobiet i mężczyzn, zegarek fitness z funkcją telefonu, zegarek sportowy, wodoszczelność IP68, monitor aktywności dla systemu Android/iOS,

#ad
KIPTUMTEK #ad - Aby lepiej zrozumieć swoje zdrowie fizyczne. Aplikacja dafit oferuje również ponad 100 spersonalizowanych tał tarczowych do wyboru online, 01", aby dostosować swój spersonalizowany cyferblat. Ulepszony duży ekran: nasz smartwatch kiptumtek dla kobiet i mężczyzn jest wyposażony w ekran full touch tft o przekątnej 2, można również tworzyć zdjęcia DIY, który zapewnia bardzo ostre i szerokie wrażenia wizualne.

Połączenia i przypomnienia o połączeniach telefonicznych przez bluetooth: smart watch przyjmuje wersję ble 5. 2. Ledzenie danych w czasie rzeczywistym pomaga dostosować intensywność treningu w celu uzyskania optymalnych rezultatów. Kompatybilny z systemem Android 5. 2 / ios 9. 0 lub nowszym. Możesz zeskanować kod qR bezpośrednio na ekranie smartwatcha lub użyć aplikacji Dafit.

Długi czas pracy baterii i kompatybilność: zegarek fitness jest wyposażony w akumulator 300 mah, który można szybko naładować: 7-10 dni użytkowania przy czasie ładowania wynoszącym 2 godziny i 30 dni w trybie czuwania. Połącz zegarek z telefonem przez Bluetooth, Skype itd. Facebook, możesz wykonywać lub odbierać połączenia bezpośrednio z zegarka. Obsługuje również powiadomienia o wiadomościach w czasie rzeczywistym z aplikacji takich jak WhatsApp, Instagram, wszystkie powiadomienia są wyświetlane na Twoim nadgarstku.
MarkaKIPTUMTEK #ad
ProducentKIPTUMTEK #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Waga0.66
Szerokość4.72
Numer częściTS63
ModelTS63

8. KIPTUMTEK

#ad

Ekran dotykowy o przekątnej 2,01 cala, Smart Watch z połączeniami Bluetooth, wodoodporny zegarek fitness z monitorem tętna, monitor snu, Smartwatch dla mężczyzn i kobiet, krokomierz do iOS,, IP68

#ad
KIPTUMTEK #ad - 100+ wielu trybów i trening naukowyten smartwatch ma kilka trybów treningowych: bieganie na świeżym powietrzu, odległość i kroki, skakanka, a zegarek może dokładnie śledzić kalorie, wędrówki i tak dalej, koszykówka, piłka nożna, aby spełnić różne potrzeby treningowe. Smartwatch kompatybilny z telefonami z systemem Android 4. 4 lub iOS 9. 0 lub nowszym.

Po połączeniu z telefonem komórkowym gps w telefonie komórkowym może odczytać trasę treningową, joga, badminton, jazda na rowerze, aby pomóc Ci w przeprowadzeniu treningu naukowego. Zaprojektowany dla kobiet: damski smartwatch kiptumtek jest wykonany ze sztucznych diamentów, monitorowanie menstruacji, które sprawiają, że każdy diament błyszczy i podkreśla piękno zegarka. Inteligentny zegarek z funkcją telefonu i reduktorem inteligentnym: ten zegarek posiada funkcję telefonu i posiada wbudowany mikrofon i głośnik, Twitter, możesz wykonywać, odbierać i odrzucać połączenia bezpośrednio z smartwatcha. Uwaga: nie dopuszczać do kontaktu z gorącą wodą. Doskonały dodatek i prezent: smartwatch kiptumtek jest wyposażony w dwa różne rodzaje bransoletek, a nasze opakowanie jest bardzo podobne do prezentu, randka, silikonowe paski i metalowe paski, aby zaspokoić potrzeby noszenia w różnych sytuacjach, które umożliwiają swobodną zmianę stylu dopasowanego ubrania, impreza itp.

Biuro, zakupy, takich jak czas wolny, sport, możesz podarować je mamie jako prezent dla swojej dziewczyny. Doskonale łączy w sobie elementy tradycyjnych zegarków i sportowych bransoletek, przypomnienia o ciąży itp. Aby przeprowadzić dokładniejsze testy karmienia piersią i realizować funkcje karmienia piersią kobiet, dzięki czemu życie większej liczby kobiet jest bardziej inteligentne i praktyczne.
MarkaKIPTUMTEK #ad
ProducentKIPTUMTEK #ad
Wysokość0.79
Długość9.84
Szerokość4.72
Numer częściTS63
Gwarancja2

9. Apple

#ad

Apple 2020 Watch SE GPS, sportowy pasek czarny, 44 mm aluminiowa obudowa Space Grey

#ad
Apple #ad - Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie. Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka.

Powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego tętna oraz powiadomienia w przypadku zaburzeń rytmu serca. Obudowa, taśma, magnetyczny kabel do ładowania USB-A 1 m. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Rejestruje treningi, joga, chodzenie, jazda na rowerze, takie jak bieganie, pływanie i taniec. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki. Zapłać bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka za pomocą Apple Pay. Konstrukcja odporna na pływanie. Duży wyświetlacz Retina OLED.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.36
Długość10.47
Waga0.75
Szerokość2.99
Numer częściMYDT2FD/A
ModelMYDT2FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple

10. Apple

#ad

Sportowa bransoletka biała, Apple 2020 Watch SE GPS, srebrna, 40 mm aluminiowa obudowa

#ad
Apple #ad - Model gps umożliwia odbieranie połączeń i odbieranie wiadomości tekstowych z nadgarstka. Ledź swoją codzienną aktywność na zegarku Apple Watch i sprawdź swoje trendy w aplikacji fitness na iPhonie.

Powiadomienia w przypadku wysokiego i niskiego tętna oraz powiadomienia w przypadku zaburzeń rytmu serca. Duży wyświetlacz Retina OLED. Apple watch wymaga iphone'a 6s lub nowszego z systemem iOS 14 lub nowszym. Zapłać bezpośrednio i bezpiecznie z nadgarstka za pomocą Apple Pay. Konstrukcja odporna na pływanie. Rejestruje treningi, takie jak bieganie, joga, jazda na rowerze, chodzenie, pływanie i taniec. Obudowa, taśma, magnetyczny kabel do ładowania USB-A 1 m. Synchronizuj swoją muzykę, podcasty i audiobooki.
MarkaApple #ad
ProducentApple #ad
Wysokość1.36
Długość10.47
Waga0.75
Szerokość2.99
Numer częściMYDM2FD/A
ModelMYDM2FD/A
GwarancjaOgraniczona do 1 roku gwarancji Apple