Top 10 Fahrradständer Schwarz – Podpórki rowerowe

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Park Tool

#ad

Wielokolorowy, Sturm-Miltec Unisex – stojak na rowery dla dorosłych, jeden rozmiar, rozmiar uniwersalny i unisex – narzędzia dla dorosłych, kolor czarny

#ad
Park Tool #ad - Produkt 2: zaciski przegubowe umożliwiają bezpieczne mocowanie praktycznie każdego roweru w różnych pozycjach. Produkt 1: wytrzymała powłoka proszkowa. Produkt 1: w pełni regulowany zacisk do prawie wszystkich kształtów wsporników rur i siodełek. Produkt 1: Stabilna konstrukcja. Produkt 2: regulowane paski można zamontować na każdej okrągłej rurze od 12 mm do 60 mm 0, 5" do 2, 4" oraz na większości nieregularnych i aeronowych rurek rowerowych. Produkt 2: maksymalna długość wysuwu od 45 cm do 81 cm 18" do 32". Produkt 1: Łatwe składanie.
MarkaPark Tool #ad
ProducentParkTool #ad

2. Cube

#ad

Cube Cubestand Cmpt 26''-29'' stojak rowerowy do 2021 czarny

#ad
Cube #ad - Cube stojak cmpt na koła 26-29". Ten zintegrowany system jest przeznaczony do następujących modeli: global travel Series Cross Series, MTB Comp Series, odpowiedni do Global Travel Series, do rowerów 26" - 29" od 2015. Cubestand cmpt nadaje się do wszystkich rowerów cube z logo sic cube. System sic cube, ltd series, sl road pro/race/sl, lite series, wszystkie rowery elektryczne z wyjątkiem rowerów typu Fully i Carbon, Cross Lite. Maksymalne obciążenie wynosi 25 kg.
MarkaCube #ad
ProducentCube #ad
Numer części13817

3. Cube

#ad

RFR Kid podpórka rowerowa do rowerów dziecięcych o rozmiarach 16, 26

#ad
Cube #ad - Cube uniwersalny stojak na rowery nadaje się do rowerów 24" do 29", łatwy montaż, łatwy montaż. Kolor: czarny właściwości: nadaje się do rowerów 24" do 29", materiał: aluminium, waga: 376.
MarkaCube #ad
ProducentCube #ad
Waga0.66
Numer części13800

4. XLC

#ad

XLC XLC VS-F01 stojak na rowery do 29 cali, praktyczny i stylowy

#ad
XLC #ad - Do rowerów bieżnych do 29 cali: stojak idealnie pasuje do rowerów o rozmiarze do 29 cali. Wszechstronne zastosowanie: stojak może być używany jako stojak, ekspozytor lub stojak sprzedażowy. Oszczędność miejsca podczas transportu: dwuczęściowy stojak można łatwo zdemontować, aby zaoszczędzić miejsce. Wytrzymała konstrukcja stalowa: wytrzymała konstrukcja stalowa zapewnia trwałość i stabilność. Duża kompatybilność z oponami: nadaje się do opon o szerokości do 70 mm.
MarkaXLC #ad
ProducentXLC #ad
Wysokość31.89
Długość12.6
Waga2.41
Szerokość13.78
Numer części2502605400
Model2502605400
Gwarancja2 lata gwarancji producenta

5. CONTEC

#ad

One Size, Contec Unisex – stojak na rowery dla dorosłych Rock' n' Roll czarny

#ad
CONTEC #ad - Stabilny stalowy stojak. Stabilny stalowy stojak. Idealnie nadaje się do odstawiania wszystkich rodzajów rowerów sportowych o różnych rozmiarach i szerokościach opon. Idealnie nadaje się do wystawy i wystawy wszystkich rodzajów rowerów sportowych o różnej wielkości i szerokości opon. Contec stojak wystawowy Rock' n' Roll. Idealnie nadaje się do odstawiania wszystkich rodzajów rowerów sportowych o różnych rozmiarach i szerokościach opon. Materiał: inne. Contec stojak Rock' n' Roll.
MarkaCONTEC #ad
ProducentContec #ad
Waga3.97
Numer częściYC-97N
ModelYC-97N
Gwarancjabrak

6. Steadyrack

#ad

Steadyrack Uchwyt ścienny do roweru – stojak na błotnik – uchwyt ścienny do roweru pionowo jako rozwiązanie do przechowywania w domu, garażu lub parku rowerowym

#ad
Steadyrack #ad - Can hold bikes with tires up to 2. 4 inches wide. Together fold-flip your steadyrack Fender Rack up when it's not in use and it fits snugly against the wall. Space saving - swings almost 180 degrees from one Side to Side. No lifting - balance your bike on the rear wheel and slide it into the Steadyrack Fender Rack. Can hold bikes with or without fenders.
MarkaSteadyrack #ad
ProducentSTEUP|#Steadyrack #ad
Wysokość26
Długość4
Waga4.85
Szerokość5
Numer częściB-SRFR-001
ModelB-SRFR-001
GwarancjaBrak gwarancji producenta.

7. acid

#ad

Acid FM 24-29" stojak na rower czarny

#ad
acid #ad - Właściwości pasują do wszystkich rowerów cube z interfejsem flat Mount, aby wspierać swój mocny rower? Dzięki naszemu stojakowi rowerowemu ACID FM zaparkujesz ciężki rower szybko, rozmiary kół 24". Acid stojak rowerowy fm opis produktu: potrzebujesz niezawodnego stojaka na rower, bezpiecznie i oszczędzasz sobie uciążliwych zarysowań. Kolor czarny. Jest kompatybilny ze wszystkimi rowerami Cube z interfejsem Flat Mount.
Markaacid #ad
ProducentAcid #ad
Numer części93470

8. Fischer

#ad

Czarny, Fischer Statyw boczny unisex 26 28 czarny, 26-28 cali UE

#ad
Fischer #ad - Bezpieczna pozycja dzięki antypoślizgowej gumowej nóżce. Ze względu na praktyczną regulację wysokości można stosować do wielu rozmiarów ramek. Szczególnie nadaje się do rowerów elektrycznych. Zakres dostawy: stojak rowerowy i elementy mocujące. Nośność 30 kg.
MarkaFischer #ad
ProducentFISD6|#Fischer #ad
Numer części85995
Model85995

9. StoreYourBoard

#ad

Składanych, z antypoślizgowym gumowym stojakiem, do rowerów górskich, uniwersalny stojak na rowery MTB, Parti Qsnn stojak na rowery, z regulacją wysokości, wyścigowych

#ad
StoreYourBoard #ad - Produkty międzynarodowe mają odrębne warunki, w tym dopasowaniem, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, oznakowaniem lub instrukcjami.

Zorganizowane przechowywanie tłuszczu z opon: oszczędzające miejsce pionowe przechowywanie 2 tłustych rowerów na ścianie w domu, garażu lub sklepie rowerowym! Gumowane haczyki: chroń swoje felgi rowerowe przed zarysowaniami i trzymaj rowery bezpiecznie na bagażniku. Atwy montaż: akcesoria montażowe wchodzą w zakres dostawy, łatwe do zamontowania 2 bolców ściennych dla maksymalnej wytrzymałości. Ekskluzywny, aby utrzymać tłuste opony i zbudować, zgłoszony do patentu wzór: zaprojektowany, aby utrzymać.
MarkaStoreYourBoard #ad
ProducentStoreYourBoard #ad
Wysokość3
Długość6.5
Waga1
Szerokość17
Numer części04325
Model04325

10. Willworx

#ad

WillWorx SuperStands SuperStand stojak ekspozycyjny

#ad
Willworx #ad - Do rowerów wszystkich rozmiarów. Szerokość opony do 2, 60 . Ze stabilnej rury okrągłej. Non-slip nóżki.
MarkaWillworx #ad
ProducentSuperStand #ad
Wysokość2.01
Długość24.02
Waga4.41
Szerokość7.99
Numer części430235
Model430235
Gwarancjabrak