Top 10 Damen Rucksack 17 Zoll – Plecaki na laptopy

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. WENGER

#ad

Klasyczny, szary Heather Grey, WENGER MX Commute torba na laptopa

#ad
WENGER #ad - Ponadto jest wyposażony w wodoszczelny zamek błyskawiczny. Praktyczne kieszenie: plecak z zamknięciem antykradzieżowym zapewnia dużo miejsca. Kieszeń boczna z siatki zapewnia dodatkowe możliwości przechowywania.

Najwyższa jakość: wenger jest producentem zegarków, bagażu podróżnego i bagażu biznesowego. Oprócz wyściełanych, odpornych na zarysowania przegródek na notebook o przekątnej ekranu do 14" i tablet do 10" posiada kieszeń na akcesoria. Nowoczesny plecak: ten prosty plecak z kieszenią szybkiego dostępu łączy w sobie komfort, przestrzeń do przechowywania i innowacyjne funkcje. Wygodne wyposażenie: plecak jest wyposażony w regulowane wyściełane paski na ramię i przyjemny tył.

Szwajcarskie przedsiębiorstwo charakteryzuje się tradycją, jakością, precyzją i kunsztem i może już spojrzeć na ponad 125-letnią historię firmy. Zakres dostawy i wymiary: wenger plecak na laptopa, wymiary: 18 x 28 x 42 cm, model: MX Reloaded, 6 kg, kolor: szary heather Grey, waga: 0, numer artykułu: 611643.
MarkaWENGER #ad
ProducentWenger #ad
Wysokość16.54
Długość11.02
Waga1.32
Szerokość7.09
Numer części611643
Model611643

2. LOVEVOOK

#ad

Czarny, biznesowy plecak na laptopa 15,6/17,3", 40 l, weekendowy plecak podróżny do Ryanair Easyjet, dla kobiet i mężczyzn, 1-liliowy, Plecak, plecak podróżny, LOVEVOOK Plecak podręczny do samolotu

#ad
LOVEVOOK #ad - Przed podróżą należy sprawdzić ograniczenia lotu. Trwały materiał: wykonany z wysokiej jakości poliestru odpornego na rozdarcia i plamy. Spełnia standardy bagażu podręcznego dużych linii lotniczych. Szybka obsługa klienta: 24-godzinny czas reakcji i 12-miesięczne rozwiązanie problemu.

Idealnie nadaje się do organizacji przyborów podróżnych. Otwiera się 180° dla bezproblemowej kontroli bezpieczeństwa. Idealny dla wszystkich podróżujących: idealny do różnych potrzeb w podróży – do biznesu, wypoczynku lub aktywności na świeżym powietrzu. Konstrukcja otwierania 180°: otwiera się jak walizka dla szybkiej kontroli bezpieczeństwa. Przestronne kieszenie z wieloma kieszeniami: pojemność 40 l, łącznie z kilkoma kieszeniami do organizacji, dużą siatką i kieszenią boczną na butelki lub parasole.

Dedykowana kieszeń na laptopa: pasuje do laptopów do 17 cali z wyściółką zapewniającą ochronę. Ergonomiczny i wszechstronny: dwa uchwyty do noszenia, pasek do walizki dla łatwego transportu i oddychający materiał zapewniający komfort. Kompaktowy plecak samolotowy: wymiary: 46 x 32 x 20 cm. W zestawie wodoszczelna kosmetyczka: dostarczana z kosmetyczką do efektywnego pakowania.
MarkaLOVEVOOK #ad
ProducentYIEN #ad
Wysokość7.87
Długość18.11
Waga1.76
Szerokość12.6
Numer częściJY218913MT2
ModelJY2189

3. Lubardy

#ad

Lubardy Plecak podróżny, damski, plecak na co dzień, samolot, wodoszczelny, weekendowy, bagaż podręczny, biznesowy, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", męski

#ad
Lubardy #ad - Co więcej, tkaniny itp. Wielofunkcyjne kieszenie z przodu: ten męski plecak podróżny ma dwie duże kieszenie z przodu. Oddzielna kieszeń na laptopa i duża komora główna: ten plecak podróżny ma oddzielną kieszeń na laptopa z wyściełaną kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17, 3", kieszeń na tablet i dwie kieszenie z siatki na kable i ładowarki.

Oraz jeden łańcuszek na klucze umożliwia uporządkowanie małych przedmiotów podczas podróży. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, która może ukryć paski na ramię, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, posiada kieszeń boczną na butelkę z wodą. Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka. Duża kieszeń przednia z 4 kieszeniami do przechowywania długopisów, szczoteczkę do zębów, paszportu, przybory toaletowe itd.

Bagaż podręczny ma bardzo dużą komorę główną z elastycznymi paskami mocującymi do mocowania ubrań, w której zmieści się 4-5 dni ubrania i dużą kieszeń z siatki. Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Oddzielna kieszeń na laptopa i komorę główną można otwierać i zamykać o 180°, dzięki czemu można szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenny czas!
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

4. Lubardy

#ad

Biznesowy, wodoszczelny, damski, samolot, Lubardy Plecak podróżny, plecak na co dzień, męski, weekendowy, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", bagaż podręczny

#ad
Lubardy #ad - Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, aby odciążyć ramiona. Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, która może ukryć paski na ramię, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby.

Oddzielna kieszeń na laptopa i komorę główną można otwierać i zamykać o 180°, waga: 1, dzięki czemu można szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenny czas! Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek. Bagaż podręczny ma bardzo dużą komorę główną z elastycznymi paskami mocującymi do mocowania ubrań, 3", w której zmieści się 4-5 dni ubrania i dużą kieszeń z siatki. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę.

Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, które można regulować i zapiąć klamrę, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka. Wielofunkcyjne kieszenie z przodu: ten męski plecak podróżny ma dwie duże kieszenie z przodu. Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

5. Lubardy

#ad

Bagaż podręczny, męski, damski, duży plecak na laptopa o przekątnej ekranu 17", weekendowy, samolot, plecak na co dzień, wodoszczelny, Lubardy Plecak podróżny, biznesowy

#ad
Lubardy #ad - Bagaż podręczny plecaka: 51 x 34 x 19 cm, waga: 1, 2 kg. Oddzielna kieszeń na laptopa i komorę główną można otwierać i zamykać o 180°, dzięki czemu można szybko przejść kontrolę bezpieczeństwa i zaoszczędzić cenny czas! Druga przednia kieszeń to kieszeń na mokry ręcznik, szczoteczkę do zębów, posiada kieszeń boczną na butelkę z wodą. Praktyczna konstrukcja: plecak jest wykonany z wodoodpornego i odpornego na zarysowania poliestru.

Męski plecak ma uchwyty na górze i z jednej strony, dzięki czemu można go nosić na różne sposoby. Plecak podróżny może być używany jako bagaż podręczny dla większości linii lotniczych, nadaje się do umieszczenia na bagażniku nad głową lub pod siedzeniem samolotu jako przedmiot osobisty. Duża kieszeń przednia z 4 kieszeniami do przechowywania długopisów, przybory toaletowe itd. Pasek na bagaż z tyłu umożliwia bezpieczne przymocowanie plecaka do walizki i uwalnia rękę. Odblaskowe paski z przodu zapewniają bezpieczeństwo podczas wieczornej jazdy na rowerze lub wędrówek. Plecak ma miękką i oddychającą wyściółkę na plecach i pasku na ramię, aby odciążyć ramiona.

Oddzielna kieszeń na laptopa i duża komora główna: ten plecak podróżny ma oddzielną kieszeń na laptopa z wyściełaną kieszenią na laptopa o przekątnej ekranu 17, kieszeń na tablet i dwie kieszenie z siatki na kable i ładowarki. Ukryte paski na ramię: z tyłu plecaka na laptopa znajduje się kieszeń na zamek błyskawiczny, jeśli chcesz przekształcić plecak w torebkę, która może ukryć paski na ramię, a kieszeń na zamek błyskawiczny może być również używana jako torba antykradzieżowa. Z boku znajdują się 4 regulowane klamry mocujące, które można regulować i zapiąć klamrę, aby zapobiec przesuwaniu się elementów plecaka.
MarkaLubardy #ad
ProducentLubardy #ad
Wysokość20.08
Długość7.48
Waga2.65
Szerokość13.39

6. Ela Mo

#ad

18 l, plecak szkolny, zwijany top, Ela Mo Plecak damski, Waterleaf Gold, Plecak, piękny, wygodny i przemyślany

#ad
Ela Mo #ad - Przemyślane wzornictwo: z wyściełaną kieszenią na notebooki o przekątnej ekranu do 17" i segregatorami DINA4, portem USB do ładowania smartfona w podróży, uchwytem na butelkę, słuchawki, dzięki czemu nie zapomnisz już o piciu, praktyczne kieszenie wewnętrzne na długopisy, przekąski i tajny schowek na wartościowe przedmioty.

Najważniejsze cechy: przeanalizowaliśmy życzenia tysięcy klientów z recenzji na amazon i na ich podstawie opracowaliśmy dobrze przemyślany i piękny towarzysz podróży na prawie wszystkie sytuacje: sport, podróże, uniwersytet, mam i tata, wycieczki dzienne i weekendowe, bagaż podręczny, jazda na rowerze, praca, szkoła, zakupy itp. Elastyczny rozmiar: dzięki zmiennej pojemności od 18 do 26 litrów plecak dzienny nadaje się jako kompaktowy zamiennik torebki do odciążenia ramion, tak samo jak wytrzymały plecak dzienny, który nawet po spakowaniu nie wygląda niezgrabnie.

Komfort: lekki i wygodny w noszeniu, ponieważ idealnie dopasowany do pleców i ramion dziewcząt. 100 dni testowania – rozważ pierwsze 100 dni z plecakiem ela mo jako fazę testową hej, możesz obejść świat w 80 latach. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my też nie jesteśmy. Subtelna wyściółka na plecach z oddychającej tkaniny siateczkowej zapewnia dobrą wentylację na plecach również w cieplejsze dni. Zwrócimy pełną cenę zakupu lub zapewnimy wymianę – bez żadnego problemu. Paski do noszenia są dobrze wyściełane, dzięki czemu nic nie uciska ani nie ściska.
MarkaEla Mo #ad
ProducentEla Mo #ad
Wysokość17.72
Długość5.12
Waga1.65
Szerokość11.81
Numer częściJustchee

7. Ela Mo

#ad

Cherry, 18 l, plecak szkolny, piękny, Plecak, wygodny i przemyślany, Ela Mo Plecak damski, zwijany top

#ad
Ela Mo #ad - Subtelna wyściółka na plecach z oddychającej tkaniny siateczkowej zapewnia dobrą wentylację na plecach również w cieplejsze dni. Zwrócimy pełną cenę zakupu lub zapewnimy wymianę – bez żadnego problemu. 100 dni testowania – rozważ pierwsze 100 dni z plecakiem ela mo jako fazę testową hej, możesz obejść świat w 80 latach.

Najważniejsze cechy: przeanalizowaliśmy życzenia tysięcy klientów z recenzji na amazon i na ich podstawie opracowaliśmy dobrze przemyślany i piękny towarzysz podróży na prawie wszystkie sytuacje: sport, wycieczki dzienne i weekendowe, uniwersytet, bagaż podręczny, szkoła, mam i tata, praca, jazda na rowerze, podróże, zakupy itp. Przemyślane wzornictwo: z wyściełaną kieszenią na notebooki o przekątnej ekranu do 17" i segregatorami DINA4, uchwytem na butelkę, dzięki czemu nie zapomnisz już o piciu, słuchawki, portem USB do ładowania smartfona w podróży, praktyczne kieszenie wewnętrzne na długopisy, przekąski i tajny schowek na wartościowe przedmioty.

Paski do noszenia są dobrze wyściełane, dzięki czemu nic nie uciska ani nie ściska. Elastyczny rozmiar: dzięki zmiennej pojemności od 18 do 26 litrów plecak dzienny nadaje się jako kompaktowy zamiennik torebki do odciążenia ramion, tak samo jak wytrzymały plecak dzienny, który nawet po spakowaniu nie wygląda niezgrabnie. Jeśli nie jesteś w 100% zadowolony, my też nie jesteśmy. Komfort: lekki i wygodny w noszeniu, ponieważ idealnie dopasowany do pleców i ramion dziewcząt.
MarkaEla Mo #ad
ProducentEla Mo #ad
Waga1.65
Numer częściORTCI

8. VANKEAN

#ad

Czarny, plecak szkolny, duża pojemność, VANKEAN Plecak na laptopa 17", biznesowy, dla kobiet, torba robocza, wodoszczelny, mężczyzn, z portem USB/RFID, plecak szkolny

#ad
VANKEAN #ad - Wygodny plecak damski: łatwy do noszenia na plecach lub rękach. Jeśli potrzebujesz uchwytu na kubek/butelkę z wodą, 6 cala, to jest to Twój plecak. Uniwersalne zastosowanie: wyściełana torba zapewnia doskonałą ochronę komputera podczas pracy! ten plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, w podróży, chłopców, na co dzień, do użytku wewnątrz i na świeżym powietrzu.

Dzięki górnemu otworowi można łatwo znaleźć wszystko w środku. Jeśli potrzebujesz portu ładowania, możesz włożyć do torby! Pasuje do Twojego laptopa roboczego o przekątnej ekranu do 15, to jest to Twój plecak. Wymiary: 43 x 28 x 19 cm 22-23 litry. Jedyny w swoim rodzaju wzór kwiatowy przyniesie ci więcej komplementów od przyjaciół! złącze ładowania usb i blokowanie rfid: torba robocza vankean ma port ładowania usb, który jest przedłużony z boku plecaka oraz wbudowany kabel do ładowania wewnątrz, który zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu Power Bank nie wchodzi w zakres dostawy.

Przestronny i łatwo dostępny: jeśli potrzebujesz przegródek, ipada, czego potrzebujesz, to jest to twój plecak. Dzięki paskowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych, co ułatwia podróżowanie, gdziekolwiek się udasz. Praktyczny prezent bożonarodzeniowy dla dziewcząt, do biznesu, nastolatków, członków rodziny oraz matek i ojców z noworodkami. Designerskie kieszenie rfid chronią Twoje osobiste bezpieczeństwo informacji, posiadają trzy przegródki na karty. Koniec z obawami o kradzież danych dzięki skanerowi RFID!
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość17.32
Długość7.48
Waga1.82
Szerokość11.02

9. VANKEAN

#ad

Wodoszczelny, VANKEAN Plecak na laptopa dla kobiet i mężczyzn o przekątnej ekranu 15,6-16,2", z kieszenią na laptopa, plecak roboczy na komputer, plecak dzienny z portem USB i RFID, biznesowy plecak

#ad
VANKEAN #ad - Praktyczny: dzięki paskowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych i ułatwia podróż gdziekolwiek jesteś. Wysokiej jakości materiał: ten plecak na laptopa jest wykonany z przyjaznej dla środowiska tkaniny lnianej i wodoodpornej; wymiary: 42, 9 x 28, 3 x 19, 1 cm; waga: 80 g.

Złącze usb dostępne: z portem ładowania usb z boku plecaka i wbudowanym kablem do ładowania w środku, zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu powerbank nie wchodzi w zakres dostawy. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją.

Praktyczny prezent dla młodzieży, w podróży, członków rodziny itp. Idealny prezent: ten stylowy plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, biznesie, na co dzień i na świeżym powietrzu. Wzmocnione krawędzie i stalowa rama komory głównej utrzymują torby w idealnym kształcie i trwałości.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość16.93
Długość7.48
Waga1.87
Szerokość11.02

10. VANKEAN

#ad

Wodoodporny dla mężczyzn / kobiet, VANKEAN Plecak szkolny na laptopa 15,6-16,2 cala, Rosa

#ad
VANKEAN #ad - Złącze usb: złącze usb z boku plecaka i wbudowany kabel do ładowania wewnątrz, zapewnia łatwy dostęp do ładowania telefonu Powerbank nie wchodzi w zakres dostawy. Produkty pochodzenia zagranicznego podlegają odrębnym warunkom, dlatego sprzedawane zagranicą mogą różnić się pewnymi cechami, takimi jak dopasowaniem, klasyfikacją wiekową, językiem etykiety lub instrukcjami.

Praktyczny prezent dla młodzieży, członków rodziny itp. Idealny prezent: ten stylowy plecak może być świetnym towarzyszem na uczelnię, do biznesu, w podróży, na co dzień i na świeżym powietrzu. Praktyczny: dzięki pasowi bagażowemu plecak można łatwo przymocować do wózków lub uchwytów bagażowych, dzięki czemu podróż jest łatwiejsza, gdziekolwiek się udasz.

Wzmocnione krawędzie i stalowa rama komory głównej utrzymują torby w idealnym kształcie i trwałości. Wysokiej jakości materiał: ten plecak na laptopa jest wykonany z przyjaznej dla środowiska lnianej tkaniny poliestrowej, 9 x 28, 3 x 19, która jest trwała i odporna na działanie wody; wymiary: 42, 1 cm; waga: 80 g.
MarkaVANKEAN #ad
ProducentVANKEAN #ad
Wysokość16.93
Długość11.02
Waga0.18
Szerokość7.48