Top 10 Bubble Wrap Packing – Folia bąbelkowa

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. Duck

#ad

45 m folia bąbelkowa, dodatkowa ochrona, Duck Mała folia bąbelkowa do przeprowadzki, akcesoria do, przezroczysta rolka bąbelkowa, pudełka do pakowania i torebki wysyłkowe, wysyłki i wysyłki

#ad
Duck #ad - Atwa do rozerwania: mała folia bąbelkowa jest perforowana co 30, 5 cm, aby łatwo oderwać rolkę; oderwij arkusze, aby zapakować przedmioty pojedynczo, aby zapewnić dodatkową ochronę. Mała folia bąbelkowa: z małymi pęcherzykami; małe pęcherzyki powietrza umożliwiają łatwe dopasowanie do delikatnych i wartościowych przedmiotów; użyj poduszek bąbelkowych, aby wypełnić puste przestrzenie w pudełkach i dodać natychmiastową wyściółkę dla delikatnych przedmiotów.

Wielokrotnego użytku i nadaje się do recyklingu: wysokiej jakości wyściółka bąbelkowa jest wystarczająco wytrzymała, aby można ją było używać wielokrotnie, dzięki czemu można jej używać wielokrotnie; nadaje się do recyklingu poprzez oddanie załadunku.

Instrukcja pakowania: zroluj folię bąbelkową, owinąć stronę poduszki powietrznej, aby zapewnić najlepszą ochronę; użyj perforowanego sznurka do rozerwania. Folia bąbelkowa może zawierać rdzeń kartonowy lub nie. Produkty międzynarodowe podlegają odrębnym warunkom, klasyfikacją wiekową i językiem produktu, są sprzedawane z zagranicy i mogą różnić się od produktów lokalnych, w tym dopasowaniem, etykietą lub instrukcją.
MarkaDuck #ad
ProducentShurtape Technologies #ad
Wysokość0.1
Długość2100
Waga2.6
Szerokość12
Numer części286891
Model286891

2. BB-Verpackungen

#ad

Grubość: 60my, 0,5 x 50 m, Opakowania BB z folii bąbelkowej

#ad
BB-Verpackungen #ad - Wymiary: szerokość 0, 5 m/długość 50 m. 60 my. 2-warstwowe. Wypustki: średnica 10 mm i wysokość 5 mm. Wysokiej jakości folia bąbelkowa 0, 5 x 50 m.
MarkaBB-Verpackungen #ad
ProducentBB-Verpackungen #ad
Waga3.35
Numer części41001
Model805881

3. Hinrichs

#ad

Pakowania i przeprowadzki – w 100% nadaje się do recyklingu – Bubble Wrap jako materiał opakowania – folia tapicerska do przeprowadzki – folia do pakowania, Hinrichs Folia bąbelkowa rolka 100 cm x 50 m – w zestawie nóż – idealna do wysyłki

#ad
Hinrichs #ad - Wszechstronne zastosowanie – folia blistrowa może być stosowana podczas przeprowadzki, transportu i wysyłki przedmiotów lub również do ochrony roślin. Kompleksowa ochrona – folia do pakowania chroni całkowicie przed uszkodzeniami, zgniataniem, zadrapaniami i wilgocią, folia powietrzna jest również praktyczna jako ochrona krawędzi podczas transportu mebli.

Wysoka stabilność – mimo niewielkiej wagi własnej folia marki Hinrichs zapewnia stabilność przy dużym obciążeniu i może być używana wielokrotnie. Made in germany – wyprodukowana w niemczech folia z wypustkami w 100% nadaje się do recyklingu, 100 m x 50 cm, średnica wypustek: 10 mm. Niezawodność – materiał opakowania: folie bąbelkowe do bezpiecznego transportu lub wysyłki delikatnych przedmiotów, takich jak porcelana i szkło oraz do wypełniania pustych przestrzeni w kartonie.
MarkaHinrichs #ad
ProducentILP GmbH #ad
Wysokość0.39
Długość1968.5
Waga4.41
Szerokość39.37
Model3757

4. Duck

#ad

12-inches X 175-Feet, Duck Brand Bubble Wrap oryginalne cushioning, Single Roll 1053440 by Duck

#ad
Duck #ad - Clear. Duck brand bubble wrap oryginalne cushioning, 12-inches x 175-feet, Single Roll 1053440 . X 175 ft. 12 in.
MarkaDuck #ad
ProducentShurtape Technologies #ad
Wysokość18.63
Długość18.63
Waga1.1
Szerokość12.25
Numer części1053440
Model1053440

5. versando

#ad

Taśma klejąca 50 mm X 66 m, 50MY, versando Bubble-LT rolka folii bąbelkowej 50 cm x 100 m, 2-warstwowa

#ad
versando #ad - Ok. Nietrujące i bezzapachowe – odporne na pleśń i wilgoć. Odporna na uderzenia, elastyczna, wolna od kurzu – nadaje się do kontaktu z żywnością. Folia o grubości 45 my w celu ochrony środowiska i zasobów. Rolka zapakowana w karton, bardzo lekka, nadaje się do ponownego użytku i w 100% nadaje się. 1 rolka folii bąbelkowej versando o szerokości 50 cm i długości 100 m – idealna do przeprowadzek lub wysyłki delikatnych towarów. Rednica wypustki 10 mm, 2 mm, markowa jakość, wysokość wypustek 4, ok.
Markaversando #ad
Producentversando #ad
Wysokość19.69
Długość20.47
Waga2.91
Szerokość20.47
Numer częściLPF50100
ModelLPF50100
Gwarancjarok.

6. GIAK

#ad

Opakowanie do przeprowadzki, folia bąbelkowa, 100 sztuk, opakowanie piankowe, folia piankowa do przechowywania naczyń 33 cm x 33 cm, kartony do przeprowadzki, Materiał opakowaniowy

#ad
GIAK #ad - P>. P>. P>pomoc w przeprowadzce: rozszerzona folia piankowa z polietylenu, którą można łatwo kształtować. P>wielofunkcyjny: nasz pogrubiony materiał do pakowania przeprowadzek chroni nie tylko przedmioty z naczyń, naczyń kuchennych itp. P>. Wymiary: 300 x 300 x 1 mm, folia piankowa najlepsza jakość, amortyzująca wstrząsy i odporna na działanie wody – wysyłka z Niemiec – szybka dostawa od 1 do 2 dni po otrzymaniu zamówienia – szybka i bezpieczna.

P>. P>zakres dostawy: 100 x folia piankowa. Ta pianka nadaje się do wielokrotnego użytku, jeśli jest prawidłowo używana. Dlatego folia piankowa łatwo dopasowuje się do wszystkich krawędzi i narożników do pożądanej osłony. Doskonale wyścieła, zapewnia ochronę podczas transportu delikatnych przedmiotów. P>przekonujące właściwości produktu: pogrubiony materiał jest odporny na pęknięcia i dzięki swoim właściwościom chroni przed tarciem, wypełniając puste przestrzenie w opakowaniu zbiorczym, zgnieceniami i jędrnością.

I wiele więcej optymalnie przed pęknięciem, szklanek, przedmiotów kolekcjonerskich, ale również chroni je przed wilgocią i brzydkimi śladami zarysowań. P>papier do pakowania przeprowadzki: pianka tapicerska o grubości 1 mm jest miękka, ale elastyczna i wytrzymała, dzięki czemu można łatwo owinąć przedmioty o dowolnym kształcie. P>.
MarkaGIAK #ad
ProducentGIAK #ad
Wysokość0.39
Długość11.81
Waga0.64
Szerokość11.81
Numer częściFeuilles Mousse _000
ModelFeuilles Mousse _000

7. BB-Verpackungen

#ad

BB-Verpackungen 1 x folia bąbelkowa 3-warstwowa 1,0 x 50 m grubość 75 my, ochrona delikatnych przedmiotów – zestawy pomiędzy 1 a 3 rolkami

#ad
BB-Verpackungen #ad - Wszechstronność: folia do pakowania niezawodnie chroni przed uszkodzeniami nie tylko podczas transportu – w zimie folia blistrowa może być również stosowana jako ochrona roślin przed mrozem. Bezpieczeństwo: kruche przedmioty są optymalnie chronione przed czynnikami zewnętrznymi dzięki folii amortyzującej.

Nadaje się do recyklingu: wyściełana folia wysyłkowa jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu. Dodatkowo folia tapicerska może być używana jako warstwa pośrednia do pustych przestrzeni i dlatego idealnie nadaje się jako wyściółka do pakowania. Folia transportowa ma długość 50 m i 100 cm szerokości odpowiada rolce. Jakość: trójwarstwowa folia bąbelkowa o grubości 75 my przekonuje swoją niezwykle wysoką wytrzymałością na obciążenia przy jednocześnie niskiej wadze własnej i elastyczności formowania.

Rednica wypustek folii bąbelkowej wynosi 10 mm. Dzięki temu delikatne przedmioty są optymalnie pakowane do transportu. WydajnoŚĆ: folia z wypustkami posiada dodatkową warstwę, dzięki czemu można mniej łatwo wiercić w folii ostre przedmioty.
MarkaBB-Verpackungen #ad
ProducentBB-Verpackungen #ad
Numer części41014_1
Model41014_1

8. HNBun

#ad

Self-Sealing Protective Wrap Cushioning for Shipping, Bubble Out Bags 30 x 30 cm, 30 sztuk przezroczystych woreczków bąbelkowych Double Walled Cushioning Bags, Packing and Moving

#ad
HNBun #ad - Bubble out bag to najlepsze rozwiązanie do wysyłki, kosmetyków, drobnych cennych produktów, ozdób, przechowywania części komputerowych, pakowania prezentów i wielu innych.

Wysoka jakośćworki kompresyjne są wykonane z tworzywa sztucznego bubble materiału, odpornego na rozdarcie i wodę, lekkie i trwałe, zapewniają niezawodną ochronę poduszki i niższe koszty wysyłki. Kieszenie z pęcherzykami powietrza 30 x 30 cm Przezroczyste worki do amortyzacji mają wymiary 30 x 30 cm, wygodne w użyciu. Szeroki zakres zastosowaniate lekkie torby na poduszki mogą być używane do wysyłki, kolekcji, przechowywania części komputerowych, kubków, ozdób, zabawnych przedmiotów, domowych materiałów.
MarkaHNBun #ad
ProducentHNBun #ad
Waga1.15
Numer częściHBUS-BubbleOutBags-50pcs-12in-201102
ModelHBUS-BubbleOutBags-50pcs-12in-201102

9. GREAT VITA

#ad

Folia bąbelkowa 1 rolka – 0,5 x 50 m 60 my | jakość premium | idealna do wysyłki, opakowania / materiał do pakowania/GreatVita

#ad
GREAT VITA #ad - Idealnie nadaje się do pakowania delikatnych przedmiotów i jako warstwa pośrednia dla stabilnej wysyłki. Praktyczne wymiary: dzięki dużej długości 50 m i szerokości 50 cm każda rolka zapewnia wystarczającą ilość materiału na wiele przedmiotów.

Zrównoważony rozwój i ochrona: nasza przyjazna dla środowiska folia bąbelkowa GreatVita jest wykonana z materiału nadającego się do recyklingu. Twoje cenne przedmioty są całkowicie chronione, niezależnie od tego, jakie wyzwania pojawią się na drodze. Zapewnij bezpieczny transport i chroń swoje przedmioty, jednocześnie minimalizując negatywny wpływ na środowisko. Dostosuj je do swoich konkretnych potrzeb. Wszechstronne zastosowanie: elastyczną folię można łatwo rozwinąć i indywidualnie przyciąć.

Atwa obsługa i optymalne opakowanie. Niezawodna ochrona: nasza wysokiej jakości folia bąbelkowa GreatVita zapewnia doskonałą ochronę przed uderzeniami wrażliwych przedmiotów podczas transportu. Kompleksowa ochrona: oprócz amortyzacji uderzeń i odporności na zarysowania nasza folia bąbelkowa zapewnia skuteczną barierę przed wilgocią i ochronę przed zgnieceniami. Unikaj uszkodzeń i przechowuj swoje cenne przedmioty w bezpiecznym miejscu.
MarkaGREAT VITA #ad
ProducentIngo Steyer GmbH & Co. KG #ad
Wysokość15.75
Długość20.47
Waga3.35
Szerokość15.75
ModelLFPVAR

10. Yaro

#ad

Folia bąbelkowa, grubość 50 my, folia bąbelkowa, Folia bąbelkowa, folia bąbelkowa, folia bąbelkowa, 50 cm x 100 m

#ad
Yaro #ad - 1 rolka – wymiary: 50 cm szerokości / 100 m długości. Wysokiej jakości folia bąbelkowa 50 cm x 100 m. 2-warstwowe. 50 my. Wypustki: 10 mm średnicy.
MarkaYaro #ad
ProducentWeissumschlag #ad
Numer częściLPF-50x100x1