Top 10 Blumen Verschicken zum Geburtstag – Bukiety

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

M, 3 róże o średnicy 15 cm, ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Wieczne pudełko róż, zakonserwowane kwiaty, ciemnoczerwone, okrągłe, białe, możliwość wysyłki bukiet kwiatów burgundowy

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Czy to jako prezent na dzień kobiet, podziękowanie lub Dzień Matki, ten bukiet róż to najlepszy sposób na podarowanie ukochanej osobie wyjątkowego prezentu kwiatowego. Ciemnozielone, wieczne róże w kolorze burgundowym, błyszczące liście bluszczu otaczają trwałe, które kwitną przez 3 lata bez więdnięcia.

Oprócz tego pudełka z różami infinity jako prezent dla przyjaciółek, wielkanoc, produkujemy w Heidelbergu spersonalizowane prezenty dla przyjaciółki i matki z zakonserwowanymi kwiatami na takie okazje jak Boże Narodzenie, Walentynki, Dzień Matki, Dzień Kobiet, ślub i zaręczyny.115 cm, waga wynosi ok. 10 cm oraz średnicę ok.

Rednica zakonserwowanych róż 5-6 cm. 140 g. Okrągłe pudełko z różami z satynową wstążką, urodziny, 3 wieczne róże o zapachu róż. Róże są trwale zamocowane w pudełku i nie można ich wyjąć z pudełka. Pudełko z różami infinity ma wysokość ok. Zielony bluszcz i zakonserwowane róże to naturalne kwiaty i rośliny, które kwitną w długotrwałym procesie konserwowania gliceryną i barwnikami.
MarkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
ProducentRosemarie Schulz GmbH #ad
Wysokość3.94
Długość4.33
Szerokość4.33
Numer częściBox-WR-3-BX
ModelBox-WR-3-BX

2. ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg

#ad

ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg Alles Liebe zum Geburtstag – białe pudełko z różami Infinity Trwałość 3 lata – prezent urodzinowy dla mamy i przyjaciółki Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin, biało-koralowe

#ad
ROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad - Pudełko na kwiaty jest łatwe w utrzymaniu, ani słońca. Białe pudełko z różami ma wysokość, szerokość i długość 8, 5 cm. Rednica zakonserwowanych róż 5-6 cm. Ekskluzywne, trwałe róże w koralach, ponieważ nie wymaga ani wody, które kwitną przez 3 lata bez więdnięcia.

Koralowo-czerwone róże to wysokiej jakości naturalne kwiaty, które kwitną długo dzięki procesowi konserwowania z gliceryną i pigmentami kolorystycznymi. Ze złotym grawerem "alles liebe zum geburtstag auf satynowej wstążce", pudełko z różami idealnie nadaje się jako prezent na urodziny dla mamy lub dziewczyny.

Odpowiedni prezent dla kobiet: jako prezent urodzinowy dla mamy, teściowej lub przyjaciółki, pudełko z różami z wiecznymi różami idealnie nadaje się do wysłania kwiatów na urodziny. Kolory i wymiary mogą się nieznacznie różnić, ponieważ róże są produktem naturalnym. Róże są trwale zamocowane w pudełku.
MarkaROSEMARIE SCHULZ Heidelberg #ad
ProducentROSEMARIE SCHULZ® Heidelberg #ad
Wysokość3.35
Długość3.35
Szerokość3.35
Numer częściGeb-Flowerbox-ALZG-W-CO

3. Blumen-Senf

#ad

Bukiet kwiatów Schön, dass es Dich gibt + bezpłatna kartka z życzeniami bukiet kwiatów wysyłka

#ad
Blumen-Senf #ad - Po zakupie prosimy o przesłanie nam wiadomości za pośrednictwem systemu wiadomości Amazon z tekstem karty i jaką kartą chcesz mieć. 1 róża, 1 gerbera i 1 lilia z bogatymi dodatkami w pięknym zielonym mankiecie. W zestawie ręcznie napisana kartka z życzeniami. Zaskocz wyjątkowo ukochaną osobę tym bajecznym bukietem z piękną kompozycją różnych kwiatów i pokaż w gustowny sposób, że w tym momencie myślisz o nim/nim.
MarkaBlumen-Senf #ad
ProducentBlumen Senf #ad

4. Flora Trans

#ad

Bukiet kwiatów firmy Flora Trans, Świeże kwiaty wysyłane na urodziny, spektrum kolorów -, dostawa w ciągu 1-2 dni roboczych

#ad
Flora Trans #ad - Dostawa kwiatów z zakładu florystycznego: podejmujemy ryzyko, jeśli przy dostawie coś pójdzie niekorzystnie, np. Zaopatrzenie w wodę do kwiatów: nasze bukiety mają zaopatrzenie w wodę i bezpieczne opakowanie podczas transportu dzięki specjalnym kartonom wysyłkowym z kwiatami.

Darmowa kartka z życzeniami: nasza darmowa kartka z życzeniami jest starannie ręcznie pisana i jest dołączana gratis, gdy prześlesz nam tekst kartki z życzeniami. Czas dostawy. Wieże kwiaty: dzięki wieloletniej współpracy z naszymi ogrodnikami i dostawcami możemy zapewnić stałą jakość. Serwis: dla państwa zadowolenia otrzymują państwo bezpłatny środek spożywczy i instrukcję pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim, aby długo cieszyć się kwiatami.
MarkaFlora Trans #ad
ProducentFlora Trans #ad

5. Rosenbote

#ad

Kolorowy bukiet tulipanów – bukiet kwiatów z 15 kolorowymi tulipanami – w zestawie kartka z życzeniami

#ad
Rosenbote #ad - Chętnie wykonamy nadruk z indywidualnym tekstem z życzeniami patrz opis produktu. Kwiaty wysyłamy z gwarancją świeżości. Dostawa obejmuje zaopatrzenie w wodę i składniki odżywcze podczas transportu.

Wszystkie bukiety wysyłamy jako prezent. W przypadku otrzymania zamówienia online do godziny 14 sob. Kolorowy bukiet tulipanów – bukiet kwiatów z 15 kolorowymi tulipanami – łącznie z kartką z życzeniami. Na urodziny. Dlatego nie dołączamy faktury ani dowodu dostawy. Dostawa kwiatów obejmuje paczkę pożywienia kwiatowego oraz instrukcję pielęgnacji kwiatów ciętych i kartkę z życzeniami. Wysyłka trwa 1-3 dni robocze, proszę zaplanować czas wysyłki przy zamówieniu. Wysyłka kwiatów odbywa się w stylowym kartonie wysyłkowym, jak pokazano na zdjęciu. Idealna jako niespodzianka np. 9 wysyłka następuje zazwyczaj jeszcze tego samego dnia.
MarkaRosenbote #ad
ProducentBlumenversand Rosenbote #ad

6. Blume Ideal

#ad

Jakość od florysty, 7-dniowa gwarancja świeżości, Bukiet kwiatów z 33 kolorowymi alstroemeriami Alstroemeria jako idealny prezent kwiatowy, szybka wysyłka kwiatów, 200 kolorowych kwiatów

#ad
Blume Ideal #ad - Z instrukcją pielęgnacji i świeżością kwiatów dla długiej radości. Wszystkie kwiaty cięte wysyłamy z naszą genialną 7-dniową gwarancją świeżości. Wysyłka kwiatów – bukiet kwiatów z 33 alkaliami wysyłamy w specjalnym kartonie wysyłkowym z zaopatrzeniem w wodę w torebce.

Najwyższa jakość, wygodny do odbiornika przy drzwiach wejściowych. Rednica 50 cm i 7-11 kwiatów na alstroemerię są gwarantowane. Dzięki temu piękne piękności będą błyszczeć przez długi czas. Egzotyczny wygląd kwiatów – nasze 33 inkaliie, znane również pod nazwą Alstroemeria, to kolorowe egzotyczne kwiaty z Ameryki Południowej, które szczególnie dobrze nadają się jako prezent kwiatowy i zawsze przyciągają wszystkie spojrzenia.

Genialna świeżość – przepiękne 33 alkalie kupujemy bezpośrednio u ogrodnika. Jedyne w swoim rodzaju – stworzone przez naszych profesjonalnych kwiaciarni w cudowną aranżację, możesz wysłać bukiet kwiatów z alkaliami i zaskoczyć kolorowymi kwiatami na wszystkie radosne okazje. Eksja kolorów – w wielu wspaniałych wzorach i kolorach możesz podarować nasze 33 alkalie, a dzięki maksymalnie 200 kwiatom zapewnić prawdziwą eksplozję kolorów.
MarkaBlume Ideal #ad
ProducentBlume Ideal #ad
Waga3

7. Rosenbote

#ad

20 frezji i gałązek pistacjowych, w zestawie kartka z życzeniami # urodziny, Kolorowy bukiet kwiatów, kolorowy bukiet kwiatów

#ad
Rosenbote #ad - Ten kolorowy bukiet składa się z 20 świeżych, pachnących, ponieważ dzięki swoim kwiatom mają bardzo intensywny kolor, dzięki czemu kwiaty frezji mogą w pełni rozwijać swoje działanie.

Prawdziwa pachnąca frezja, świeża i wyjątkowo trwała. W zestawie kartka z życzeniami od Rosenbote. De patrz opis produktu. Zieloni delikatnie wspierają bukiet, a ponadto roztaczają intensywny zapach. W przypadku otrzymania zamówienia do godziny 14 sob. 00 wysyłka następuje zazwyczaj jeszcze tego samego dnia. Frezja to piękne kwiaty, kolorowych frezji i jest połączony pistacjami i trawami. Bezpieczna w transporcie wysyłka bukietu kwiatów: łącznie z dostawą wody i składników odżywczych podczas transportu.
MarkaRosenbote #ad
ProducentRosenbote #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga1.54
Szerokość9.84

8. Rosenbote

#ad

Urodzinowy bukiet kwiatów, Bumo – w zestawie gratis kartka z życzeniami., Kolorowy

#ad
Rosenbote #ad - Do bukietu dołączono nawóz i instrukcję pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim. Bukiet dostarczany jest w ozdobnym kartonie wysyłkowym, jak przedstawiono na zdjęciu. W komplecie gratis kartka z indywidualnymi życzeniami patrz opis produktu. Ręcznie wiązany bukiet kwiatów z kwiaciarni! W tym zaopatrzenie w wodę podczas transportu.
MarkaRosenbote #ad
ProducentBlumenversand Rosenbote #ad
Wysokość9.84
Długość15.75
Waga2.2
Szerokość9.84
Numer częścistrauss-5-5-5-kl-kiwi-rot-rosa

9. Rosenlieb

#ad

Różowy, Rosenlieb Pudełko z 4 różami Infinity trwałość 3 lata | Prawdziwe zakonserwowane róże | Ręcznie wykonany unikat z Niemiec wraz z kartką z życzeniami | Pudełko Flowerbox Pico Bellissima czarny

#ad
Rosenlieb #ad - Prawdziwe róże są konserwowane w specjalnym procesie, dzięki czemu zachowują swoje piękno przez 1-3 lata. Całkowicie bez wody, trwałe kwiaty Infinity Flowers kwitną przez wiele lat. B>
MarkaRosenlieb #ad
ProducentRosenlieb #ad

10. Dominik Blumen und Pflanzen

#ad

Dominik Blumen und Pflanzen, Bukiet kwiatów "Pozdrowienie serca" z różami, gerberą i dziurawiec oraz kartką z życzeniami "urodziny"

#ad
Dominik Blumen und Pflanzen #ad - Bukiet składa się z 1 czerwonej róży, 2 czerwonych minigerber, 2 białych róż, 1 dziurawca, 1 trachelium, 1 gipsówki, 3 Pistochii i 8 sali. Bukiet o średnicy około 30 cm. Ze szczegółową instrukcją pielęgnacji może nie być dostępna w języku polskim i 1 woreczkiem pożywienia kwiat.

Wysyłka odbywa się w specjalnym kartonie wysyłkowym na kwiaty, jak na zdjęciu. Z tego powodu nie zawsze wszystkie rodzaje kwiatów są dostępne w ustalonym przez nas standardzie jakości. Kwiaty są produktami naturalnymi. Dla wszystkich naszych kwiatów ciętych, bukietów kwiatów i łatwo psujących się roślin, producent zapewnia dobrowolną 7-dniową świeżość.

Dostawa łącznie z kartką z życzeniami. Dlatego możliwe jest, że bukiet kwiatów w naturze wygląda inaczej niż na zdjęciu. Cznie z zaopatrzeniem w wodę podczas transportu. Wieży bukiet kwiatów ręcznie wiązany przez florystów, z 7 dniami świeżości.
MarkaDominik Blumen und Pflanzen #ad
ProducentDominik Blumen und Pflanzen #ad
Wysokość7.87
Długość15.75
Szerokość11.81
Numer części755862
Model755862