Top 10 Ballkissen Orthopädisch – Poduszki do ćwiczeń równoważnych

Jako współpracownik Amazon zarabiam na kwalifikujących się zakupach.

1. BODYMATE

#ad

Poduszka do balansowania, trening podstawowy, poduszka do balansowania, poduszka z wypustkami, BODYMATE Poduszka do siedzenia z pompką, średnica 34 cm, fitness,, niebieska, poduszka powietrzna

#ad
BODYMATE #ad - W zestawie z pompką powietrzną: każda poduszka do siedzenia bodymaTE jest dostarczana z łatwą w użyciu pompką ręczną, dzięki czemu nie potrzebujesz niczego więcej i możesz od razu rozpocząć trening. Poduszka do siedzenia z piłką bodymaTE to idealny przyrząd treningowy dla silnej muskulatury środkowej części ciała.

Siła dzięki niestabilności: poduszka bodymate balance zapewnia w swoim zastosowaniu ciągłą niestabilność, która zmusza mięśnie wewnętrzne do aktywności, dzięki czemu są trenowane. Zgodnie z naszymi wymaganiami opracowujemy wysokiej jakości przyrządy treningowe, które wyróżniają się pierwszorzędnym wykonaniem. Wszechstronne zastosowanie: od klasycznego zastosowania jako poduszka do siedzenia z piłką na krześle biurowym aż po urządzenie treningowe do treningu funkcjonalnego, poduszka BODYMATE z wypustkami nadaje się dla początkujących i zaawansowanych.

Ponadto jest łatwa w utrzymaniu i zmywalna. Poduszka do siedzenia jest wykonana z wysokiej jakości, antypoślizgowego i odpornego na ścieranie PCW i oczywiście nie zawiera szkodliwych ftalanów. Poziom niestabilności jest regulowany przez siłę pompowania za pomocą dołączonej pompki. Jakość premium: bodymate to niemiecka marka wysokiej jakości. Bóle pleców: core training to stabilny środek ciała. Silne mięśnie w środku ciała są ważnym warunkiem zwalczania bólu pleców.
MarkaBODYMATE #ad
ProducentBODYMATE #ad
Waga2.2
Numer części4260313266777
Model4260313266777

2. ZenOne Sports

#ad

Poduszka balansowa do rehabilitacji, treningu fitness, ZenOne Sports Poduszka do siedzenia z piłką, ortopedyczna poduszka do siedzenia, w, poduszka powietrzna do treningu koordynacyjnego i pleców

#ad
ZenOne Sports #ad - Ergonomiczna poduszka do siedzenia wykonana jest z elastycznego i jednocześnie wytrzymałego materiału, który idealnie przylega do ciała bez zmiany kształtu. Stopień twardości poduszki można elastycznie dopasować za pomocą dołączonej pompki.

Dla efektywnego treningu z poduszką do piłki otrzymasz przewodnik dla początkujących oraz obszerny e-book z różnymi opcjami treningowymi. Poduszka balansowa sprawia, że każde krzesło biurowe jest ergonomiczną piłką gimnastyczną i umożliwia wygodne i dynamiczne uczucie siedzenia, które chroni kręgosłup – bóle pleców i bolesne napięcie należą już do przeszłości.

Najwyższy komfort siedzenia: po gładszej stronie możesz cieszyć się najwyższym komfortem siedzenia, podczas gdy mocno wyprofilowana strona zapewnia dodatkowy efekt masażu. Idealna do treningu siłowego i równowagi: jako piłka do balansowania poduszka zapewnia elastyczny trening siłowy i równowagi w każdym miejscu, przy czym trenuje się siłę mięśni i koordynację.
MarkaZenOne Sports #ad
ProducentZenOne Sports #ad

3. Amazon Basics

#ad

Ciemnoniebieska, Amazon Basics Poduszka stabilizująca do nadmuchiwania

#ad
Amazon Basics #ad - Duże, wypustki z jednej strony do stania; małe wypustki z tyłu do siedzenia. Rednica: 33 cm. W zestawie mała pompka ręczna do pompowania poduszki do pożądanego stopnia twardości. Trwała konstrukcja z PCW. Poduszka stabilizująca pomaga poprawić równowagę, koordynację i elastyczność – idealna do aktywnego siedzenia/stania i wzmacniania środkowej części ciała.
MarkaAmazon Basics #ad
ProducentAmazon #ad
Wysokość2.36
Długość12.99
Waga2.2
Szerokość12.99
Numer częściBC W/ PUMP-SX-EU
Modelcushion-EU

4. ZenOne Sports

#ad

Fitnessu, w, ZenOne Sports Poduszka do balansowania, deska do balansowania, treningu siłowego, ortopedyczna poduszka do siedzenia, rehabilitacji, poduszka z wypustkami do wyprostowanej postawy

#ad
ZenOne Sports #ad - Poduszka balansowa sprawia, że każde krzesło biurowe jest ergonomiczną piłką gimnastyczną i umożliwia wygodne i dynamiczne uczucie siedzenia, które chroni kręgosłup – bóle pleców i bolesne napięcie należą już do przeszłości.

Trening rehabilitacyjny jest również możliwy dzięki trenerowi równowagi. Idealna do treningu siłowego i równowagi: jako piłka do balansowania poduszka zapewnia elastyczny trening siłowy i równowagi w każdym miejscu, przy czym trenuje się siłę mięśni i koordynację. Stopień twardości poduszki można elastycznie dopasować za pomocą dołączonej pompki. Ergonomiczna poduszka do siedzenia wykonana jest z elastycznego i jednocześnie wytrzymałego materiału, który idealnie przylega do ciała bez zmiany kształtu.

Wysoka jakość: dzięki wypustkom i gładkiej stronie możesz dodatkowo wpływać na komfort siedzenia. Dla efektywnego treningu z poduszką do piłki otrzymasz przewodnik dla początkujących oraz obszerny e-book z różnymi opcjami treningowymi.
MarkaZenOne Sports #ad
ProducentZenOne Sports #ad

5. Togu

#ad

Togu Dynair okrągła poduszka korekcyjna oryginalna, niebieski, 30 cm

#ad
Togu #ad - Do ćwiczeń równowagi i koordynacji ruchowej. Dynair – legendarna poduszka korekcyjna w kształcie piłki przeznaczona dla dzieci. Jest to oszczędzająca miejsce alternatywa do dużych piłek korekcyjnych/gimnastycznych, dzięki czemu można jej używać w każdym miejscu. Umożliwia ci wygodne siedzenie w dynamicznej pozycji, która jest przyjazna dla kręgosłupa. Dostępna w 11 różnych kolorach.
MarkaTogu #ad
ProducentTOGU #ad
Wysokość14
Długość14
Waga1.32
Szerokość14
Numer części4681877145
ModelT400170/BL
GwarancjaUstawowy obowiązek gwarancji

6. BODYMATE

#ad

Poduszka balansowa – trening rdzeniowy, fitness, BODYMATE Poduszka do siedzenia Comfort z pompką, poduszka powietrzna, średnica 33 cm – poduszka balansowa, czarna, koordynacyjny i pleców, rehabilitacyjny, poduszka do siedzenia

#ad
BODYMATE #ad - Należy zachować ostrożność podczas pompowania. Poziom niestabilności jest regulowany przez siłę pompowania za pomocą dołączonej pompy. Włóż igłę ostrożnie i ukośnie do zaworu, aby nie przebić dolnej części poduszki! Patrz również zdjęcie 2 po lewej stronie. Siła dzięki stabilności: poduszka bodymate balance zapewnia ciągłą niestabilność, która zmusza wewnętrzne mięśnie do aktywności, dzięki czemu jest trenowana.

Poduszka do siedzenia bodymate to idealny przyrząd treningowy do silnych mięśni na środku ciała. Silne mięśnie w środku ciała są ważnym warunkiem do walki z bólem pleców. Ponadto jest łatwa w utrzymaniu i zmywalna. Poduszka jest wykonana z wysokiej jakości, antypoślizgowego i odpornego na ścieranie PCW i oczywiście wolna od szkodliwych ftalanów. Wszechstronne zastosowanie: od klasycznego zastosowania jako poduszka do siedzenia na krześle biurowym do treningu funkcjonalnego, poduszka Bodymate Comfort bez wypustek nadaje się zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych.

Bóle pleców: core training oznacza stabilną część ciała. Cznie z pompką powietrza: każda poduszka bodymate jest dostarczana z łatwą w użyciu pompką ręczną, dzięki czemu nie potrzebujesz niczego więcej i możesz od razu rozpocząć trening. Jakość premium: bodymate to niemiecka marka wysokiej jakości. Zgodnie z naszymi wymaganiami opracowujemy wysokiej jakości przyrządy treningowe, które wyróżniają się pierwszorzędnym wykonaniem.
MarkaBODYMATE #ad
ProducentBODYMATE #ad
Waga2.36
Numer części4260313269785

7. EVEREST FITNESS

#ad

średnica 33 cm, nadmuchiwana, z pompką, siedzisko i oparcie, poduszka balansowa, EVEREST FITNESS Poduszka powietrzna, poduszka treningowa

#ad
EVEREST FITNESS #ad - Jakość premium – ponieważ poduszka fizjoterapeutyczna ma ważne zastosowanie, jakość takich produktów jest bardzo ważna. Wzmocniony środek ciała jest niezbędny do walki z bólem pleców. Wysoka nośność – nawet przy wadze 150 kg ta poduszka mobilna nigdy nie traci na powietrzu i zapewnia doskonałe podparcie.

Terapia przeciwdziała bólom pleców – poduszka balansowa wzmacnia środek ciała. Do produkcji tej ruchomej poduszki użyto wyłącznie wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzyma wiele lat. Pompowanie jest bardzo łatwe do wykonania i trwa zaledwie kilka sekund, dzięki czemu można korzystać z poduszki powietrznej tak szybko, jak to możliwe. Wzmocnienie mięśni głębokich – połóż tę ortopedyczną poduszkę pod piłkę podczas pracy na krześle biurowym i natychmiast zauważysz, jak trenujesz mięśnie głębokie.

Poduszka do siedzenia zapewnia tym samym stymulację mięśni nawet w biurze. Fizjoterapia w celu zwalczania bólu można wykonać przy biurku. Poduszka balansowa jest idealna dla dzieci i dorosłych i dlatego może być używana przez całą rodzinę. Pompka w zestawie – oczywiście oprócz poduszki balansowej dołączona jest również odpowiednia pompka.
MarkaEVEREST FITNESS #ad
ProducenteSpring GmbH #ad
Wysokość2.36
Długość12.99
Waga2.54
Szerokość12.99
Numer częściSC-386
ModelSC-386

8. Togu

#ad

Czarny, TOGU Dynair dysk korekcyjny Senso oryginalny, 36 cm

#ad
Togu #ad - Wyprodukowano w Niemczech. Materiał: wysokiej jakości ruton z zaworem iglicowym. Umożliwia poprawne, dynamiczne siedzenie, trenuje mięśnie kręgosłupa. Maksymalne obciążenie: ok. 200 kg. Oszczędzająca miejsce alternatywa wobec dużych piłek, służy do ćwiczeń pleców, gimnastyki, rehabilitacji.
MarkaTogu #ad
ProducentTOGU #ad
Wysokość16
Długość16
Waga1
Szerokość16
Numer częściT400375BK
ModelT400375BK
GwarancjaGwarancja ustawowa

9. Sissel

#ad

Czarny, 33 cm, Sissel Sit Fit poduszka sensomotoryczna do siedzenia

#ad
Sissel #ad - Przyjemna, gładka powierzchnia. Nadaje się również do fitness, gimnastyki i terapii. Wspiera aktywne i dynamiczne siedzenie. Z zaworem iglicowym do regulowania przepływu powietrza. W zestawie plakat z przykładami ćwiczeń.
MarkaSissel #ad
ProducentSISSEL® #ad
Wysokość2.56
Długość12.99
Waga2.2
Szerokość12.99
Numer części20903
Model3033.01
Gwarancja2 lata gwarancji

10. Gecko Sports

#ad

Poduszka do siedzenia z piłką, Gecko Sports® Poduszka Balance w kolorze czarnym, 33 cm, poduszka balansowa – gładka powierzchnia z wypustkami zapewnia komfortowe użytkowanie, z pompką

#ad
Gecko Sports #ad - Ponadto poduszka balansowa jest antypoślizgowa po obu stronach i łatwa do czyszczenia. Wysoka jakość w przystępnych cenach: gecko sports jest synonimem wysokiej jakości w uczciwych cenach. Nasza poduszka jest sprawdzona pod kątem substancji szkodliwych, takich jak na przykład ftalany, a także jakość i wytrzymałość do 300 kg.

8 cm wysokości – im wyższy, tym wyższy efekt treningu równowagi lub wsparcia kręgosłupa. Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów, oferujemy 100% gwarancję zwrotu pieniędzy w ciągu jednego miesiąca. Wszechstronne zastosowanie: w biurze, szkole lub w domu, do wzmocnienia mięśni i zapobiegania bólom pleców podczas siedzenia lub do treningu równowagi podczas ćwiczeń fizycznych, nasza ortopedyczna poduszka równowagi może być używana wszędzie przez każdego.

Wydajność: dzięki dołączonej pompce ręcznej poduszka powietrzna może wynosić do wysokości ok. W ten sposób zagwarantowane jest maksymalne bezpieczeństwo dzieci i dorosłych. Dzięki gładkiej powierzchni z wypustkami nasza ergonomiczna poduszka do siedzenia zapewnia doskonały komfort zgodnie z życzeniem.
MarkaGecko Sports #ad
ProducentGecko Sports #ad
Wysokość2.36
Długość12.99
Waga2.09
Szerokość12.99